Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lehet, hogy félek a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy félek a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és eddig nem voltam túl szerencsés a kapcsolatokban, volt megcsalás, fenyegetés had ne soroljam, és mostanában vannak akik akarnak ismerkedni, aki nekem szimpatikus eljutunk pár randiig, jól elvagyunk tetszünk egymásnak, aztán mikor látom hogy ebből kialakulhat valami hosszú távú is akár azonnal megfutamodok. És a testi kapcsolatnál sem tudom elengedni magam, hiába fókuszál a másik fél az érzékeny pontokra, mintha akkor kikapcsolnának ezek vagy nemtudom:(

Még a kezét sem vagyok képes megfogni. És nem arról van szó hogy éretlen vagyok, szerintem, mert mindennél jobban vágyom már egy jól működő kapcsolatra de mindig ez történik és nem szeretnék több esélyt elszalasztani.

Jó nyilván fiatal vagyok még lesz sok, de még egyben sem volt részem :/

Lehet, hogy a múltbeli dolgok miatt van ez?

Tanácsot szívesen elfogadok:)


2020. jún. 23. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb hiányzik: a szerelem, az érzelmi vonzás.
2020. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El sem tudok jutni odáig... pont ez lenne a lényeg
2020. jún. 23. 01:34
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező! A férfiak nevében sajnálom, hogy ilyeneken kellett átesned. Ezek nagyon nehéz helyzetek, megértem, hogy kialakult benned egy bizonyos görcs. Nem szeretnéd ezt újra átélni. De ha nem adsz esélyt senkinek sem, akkor ne is várd, hogy valakivel együtt leszel. Nem minden srác olyan mint amiket említettél. Ez elenyésző réteg, és sajnos jól beleválasztottál. Teljesen átérzem azt, hogy kell egy kapcsolat, nekem is kell, dr ahhoz tenni kell, akarni kell, kell valaki, akiben kezdesz hinni. Nagyon nehéz tudom, nekem is voltak és vannak is fóbiáim de azokat úgy tudod leküzdeni, hogy igyekszel a saját határaidat feszegetni.

19/F

2020. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szinten úgy tűnik traumatizáltak a múltbéli események, amik miatt gátat állít fel az agyad ha hasonló helyzetbe kerülsz. Szerintem keress fel egy szakembert és kezdjetek dolgozni ezen, megértő ember mellett is ugyanúgy elő fognak jönni ezek a gondok (és a kapcsolataid is így elég nyögvenyelősek lesznek, vagy lehet egyáltalán nem fognak működni).
2020. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!