Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idős kortól normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős kortól normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szerintetek hány éves kortól elfogadott egy kapcsolat?Csak mert egyik ismerősöm 13 éves és van egy 15 éves csaja és már (sztem)túlságosan is közel kerültek egymáshoz.Na szval szerintetek mi lenne az ideális életkor?

2020. júl. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezesetben a lány már "benne van a korban".
2020. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az oke de a srác...
2020. júl. 17. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiindulhatunk belőlem is. Én 16 éves koromig nem nagyon érdeklődtem a lányok iránt, 13 évesen is csak barátkozásig mentem el velük. Viszont emlékszem, hogy felső tagozatban jellemző volt, hogy valakik jártak már 12-13 éves koruk ellenére. De ez csak annyi volt, hogy kézen fogva járkáltak, meg csókolóztak és ennyi. Náluk is csak ennyi valószínűleg.
2020. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez esetben normalis ha több hetekig egymásnal alszanak???
2020. júl. 17. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy normális. Egy 13 éves srác még csak egy éretlen kölyök... De a csaj se százas, hogy egy ilyen fiatal fiúval van együtt.


Az meg, hogy együtt alszanak... Nem lepődnék meg, ha előbb-utóbb teherbe esne a lány.

2020. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!