Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem válaszol a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel messengeren beszélünk még nem találkoztunk de elhivtam őt és elfogadta. Jól elvagyunk ő is érdeklődik nem csak en.Érzem hogy szerelmes vagyok belé mindene nagyon bejön de még ezt nem mondtam neki.

A lényeg hogy van néha hogy nagyon sokáig (több mint 24 óra) nem válaszol nekem.Mindezt úgy hogy közben likeol fotókat instán tehát online. Egyszer megkérdeztem miért nem írt vissza azt mondta bocsi dolgom volt.

Én úgy érzem hogy ő is élvezi amikor beszélgetünk de akkor miért nem ír vissza? Máskor meg van hogy 1 percen belül vissza ír sőt van hogy kezdeményez beszélgetést is. Akkor ez most wtf?

Én 16/F ő pedig 15/L



2020. aug. 11. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem ér rá veled irkálni folyamatosan
2020. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
50%

1.: Miért írna pont neked?

2.: Talán neki van élete, és nem egész nap a telefonját nyomkodja, mint egy idióta.

2020. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként normális,akkor nincs okod aggódni.
2020. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Keress más lányt az ilyen csajok a legnagyobb kurwák
2020. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Bár instán nincs sok normális lány
2020. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Az embereknek van ilyenkor egyéb élete is, és nem biztos, hogy azt a 3másodpercet, amíg likeol valamit, épp neked akarja szentelni. Gondolom így is sokat beszélgettek, kell neki 1 kis tér is.
2020. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem neten kéne ismerkedni és nem lenne ilyen problémád.. De gondolom online nagyobb a pofa mint real life. :)
2020. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
11%

Azért mert nem jössz be nekixd

Nem sokáig tart visszaírni

2020. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Annyira nem szoktunk sokat beszélni kb 2-3 naponta egy órát. De lehet igaz hogy van jobb dolga is egyet értek ez is egy jel arra hogy normális lány
2020. aug. 12. 00:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy tényleg dolga van. Én sem mindig írok vissza egyből pl. barátnőimnek vagy a barátomnak, mert éppen nem érek rá, de az, hogy valamit like-oljak Instán, csak pár másodperc, de tudom, hogyha visszaírnék, akkor utána megint akár órákig ignorálnom kéne az adott személyt, mert csupán pár perc szabadidőm van éppen. Inkább várok, amíg rendesen tudunk beszélni.
2020. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!