Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teszik az évfolyam társam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszik az évfolyam társam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyam társam aki tetszik. Van pár közös óránk és akkor odamegyek hozzá, tök jól elbeszélgetünk.

Pár hete ismerem és szerintem be is jövök neki, mert sokszor néz engem és még be is jelölt facebookon.

Most mit tegyek? Beszélgessek vele tovább vagy hívjam el valahova vagy az túl korai mert elég sok a fiú az iskolában és félek hogy valaki más előbb hívja el és hopppon maradok.

16F



2020. szept. 12. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Hívd!
2020. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De még csak 2 hete ismerem. Mivan ha visszautasít még évekig fogok vele találkozni nem lesz kínos?
2020. szept. 12. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
1 hónap múlva is visszautasíthat.
2020. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. De akkor már jobban összerakom a képet hogy tettszek e neki vagy nem.
2020. szept. 12. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem hívod el, mert félsz, akkor nem tudod meg, hogy mit érez. Ha nemet mond, az sem feltétpen visszautasítás. Próbálkozhatsz nála akkor lassabban, beszélgess vele, flörtölj, érezze hogy kedveled, aztán egy újabb próba, ha akkor sem, akkor tényleg nem
2020. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
A halogatás a kudarcnak a megalapozója. Túl spilázod kicsit, nem lessz megfelőbb pillanat a mostnál. Szóval igen, hívjad is el, vagy ha nem majd más talán megteszik.
2020. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
persze nem biztos, hogy összejösztök, de már én is addig halogattam az utolsómnál, hogy végül beleszeretett egy másikba, pedig azelőtt tényleg belém volt szerelmes
2020. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Hívd el fagyizni vagy sétálni.
2020. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem előbb ismerd meg jobban, beszélgess vele sokat, mielőtt randizni mentek. 🤔
2020. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!