Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Na szóval 16 éves vagyok, és van egy fiú, aki nagyon tetszik. Egy suliba járunk, meg néha egy busszal utazunk. Élőben még egy szót sem beszéltünk egymással, viszont szombaton ráírtam, hogy beszélgetne-e velem? Aztán elkezdtünk beszélgetni, de inkább én kérdeztem, ő csak néha kérdezett vissza. Azóta még párszor írtam neki, de edzésre jár, meg tanul, ilyesmik, szóval nagyon keveset beszéltünk. Egyébként kedves, normálisan válaszol, meg ilyenek, talán kicsit olyan, mintha csak azért beszélne velem, mert nincs más dolga, de nem tudom, mert egyik haverom is ilyen, pedig ő kedvel...

Szóval el akarom hívni találkozni a jövőhéten valahová, de nem tudom, hogy mikor, és hogy kérdezzem meg. Mert lehet, hogy túl korai, de úgy érzem, hogy nem akarom elszalasztani a lehetőséget. A másik félelmem, hogy még sosem beszélgettem így fiúkkal,ő az első, és nagyon félek, hogy nemet mond, aztán meg tök ciki lesz, ha valahol látjuk egymást. Mit csináljak?



2020. szept. 24. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
A fiúk nem nagyon szeretik, ha egy lány ennyire átveszi az irányítást.
2020. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Szia. Ugyan már, nem kell parázni.

Megkérded, hogy van e kedve eljonni valahova, ha van akkor megmondja, ha nem akar veled lógni akkor kihátrál, de ez miért lenne gáz?

Az élet megy tovább, a madarak énekelnek, a mókusok dugnak a fák lombjain.


Nem kell mindent tulparázni, inkább így csinald, hogy kerek perec kérdezz rá, és ne kerülgesd a forró kását.

Ami csak felesleges idopocséklas.

S ha hamar kiderül mi a helyzet, utána tovább lehet lépni. Ennyi


Amúgy manapság miért ne kezdemenyezhetnenek a lányok?

Meg ez csak egy ártatlan kerdes, nem a kezét kered meg, hanem csak hogy logjatok egyutt.

Még senki sem tűzte ki a lagzit, hehehe.

2020. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy ilyen bátor vagy, hogy ahelyett, hogy magadban agyalnál, teszel is azért, amit (akit) szeretnél. Mondd neki, hogy szeretnél találkozni vele, aztán majd lesz valami. Mit veszíthetsz?
2020. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a #2 bátorító válasza! Ennek ellenére én 47f ként kicsit mást tanácsolnék. Szerintem ha már felvetted vele a kapcsolatot, ezzel már jelezted, hogy érdekel. Szerintem, most neki kéne lépnie, hogy ő is tegyen érted. Ő hívjon el. De lehet, hogy maradi vagyok! :-) Olyasmit el tudok képzelni, hogy valami ártatlan dologra hívod el, fagyizni, én max. egy ilyen lépést tennék felé a helyedben. Illetve tán még jobb lenne, ha csak a szeme előtt lennél, erre-arra "beléd botlana", s akkor lehetne beszélgetni. De fontos lenne, hogy ha lépsz is, majd ő is keresse a te társaságodat, ő is küzdjön érted, ő is akarja a társaságodat. Én így képzelem, aztán majd a többiek is elmondják. :-)
2020. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!