Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Haragudhat rám vagy van esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhat rám vagy van esély a békülésre? Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Egy srác 7 éve a barátom volt haveri szinten. Megbántott, összevesztünk, most egymáshoz sem szólunk. Személyesen sosem jött oda hozzám, mások unszolására jött oda és rendkívül gúnyosan kért bocsánatot. Persze az érdeklődést ugyanúgy folytatta, végig nézegetett, bárhol voltam, hallgatózott, kivel miről beszélek és a közeli ismerőseimmel is gyakran beszélt rólam. Lassan 2 éve nem szólunk egymáshoz, viszont pénteken, egy sulis programon együtt voltunk 2 barátnőm, ő meg en. Itt kérdeztem tőle valamit és normálisan, bár 1 szóban válaszolt. Illetve volt hogy nem tudtuk hova letenni a táskánk mert a székünket elvették, és ő mondta, hogy az ő cuccához nyugodtan oda lehet tenni. Mikor a rendes cipőmet átcseréltem magassarkúra, láttam hogy végignéz rajtam aztán hosszasan az arcomat nézi. Másnap szembesétált velem nagyon nézett én is őt, úgy éreztem mint ha ő is azon gobdolkodna hogy köszönjön-e de végül én nem mertem ő meg nem köszönt. Nekem bejön, nem tudom ő hogy van vele és hogy állna hozzám ha felkeresném. Ti mit gondoltok?



17/L



2020. szept. 28. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Nem akar békülni
Ha én kezdeményeznék akkor benne lenne a békülésben
13 szavazat
 1/2 kisördög1 ***** válasza:
Ha ő bántott meg neki kéne kezdeményeznie, pláne hogy a pasi...
2020. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bejössz neki, de tényleg bocsánatot kéne kérnie, és lehetőleg rendesen. De ha továbbra is ilyen "semmilyen" lesz, akkor inkább hagyd szerintem, jön majd jobb.
2020. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!