Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tetszem neki, vagy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Szval kilencedikes vagyok. Még szeptember végén kezdtünk el beszélgetni. Osztálytársam. Van egy pár közös témánk. (anime, fanfiction például)

Még az elején leírom hogy mindketten lányok vagyunk. Szóval ő olyan aki sokat érintkezik másokkal, általában megöleli a barátait. Mondta is hogy ő így köszönti őket. Általában ennyi amit észrevettem hogy csinál a barátaival. Rajtam kívül három barátja van. Viszont pl: nem kulcsolja a kezüket velük össze. Amit velem szinte minden nap szokott. 1x olyan is előfordult, amin teljesen meglepődtem. Úgy volt hogy én ültem ő pedig állt és mielőtt elment úgy ölelt meg hogy a mellkasához húzta a fejem.

Párszor már észrevettem hogy szokott nézni órán. De persze mint barát, szokott piszkálódni. 1x meghúzta a hajam hogy észrevegyem hogy ott van, le szokott köcsögözni, amit nem veszek komolyan 😂


Neten is beszélünk és előfordult már hogy félreérthetően fogalmazott, vagy hogy drágámnak hívott. Még 1 észrevétel, a többi barátját sűrűbben öleli meg és szorosabban. Van egy lány akit szintén megölel, mivel barátok.

Ha nem lehetett kideríteni, nekem tetszik, szóval néha féltékeny vagyok, bár tudom a semmi miatt. Kíváncsiságból megnéztem hogy ismerősök-e, mivel nekem egyértelmű, ha van vmi akkor azt neten elmondja/megkérdezi. Viszont nem ismerősök. Nekem ez furcsa, de lehet neki/nekik nem. Vagy csak nincsenek annyira jóban, amit kétlek.


Így ezek szerint simán csak "különleges" barát vagyok vagy lehet hogy neki is több mint barátság? + nem tudom hogy biszexuális/leszbikus-e így ez is megválaszolatlan. Nem akarom elrontani a mostani kapcsolatunkat ha mégis full hetero.


( a kérdést azért írtam ki hogy hátha nem csak én látom így, teljesen kívülálló minek nevezné ezt a kapcsolatot)



2020. okt. 8. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez eddig nem rossz kérdés az vagy e elég szép és érett
2020. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
igen
2020. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!