Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy fiú, akit csak az utcán szoktam látni, mikor megyek suliba. Nagyon megfogott a külseje.

Gondolkodtam, hogy rá írjak, de ez képtelenség, mivel nem tudom se a nevét, se az életkorát. kb 16 éves.

Szóval elhatároztam, hogy szünet után megállítom, és ha lenne kedve beszélgetni, akkor oda adnám neki a messengerem.

Mivel fülhallgatóval jön reggelente, ezért szerintetek hogyan állítsam meg? 'Ugorjak' elé? Intsem le? Vagy hogyan? nem szeretnék cikinek tűnni.

Ja, és szerintetek nagyon gáz lenne, ha megállítanám? Nagyon megszeretném ismerni://

16/L



2020. okt. 22. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Hosszú távon nem biztos, hogy jól jársz, ha egyenesben te szólítasz le fiúkat. Kevés fiú becsüli azt a lányt, aki kezdeményez nála. Ha nagyon szép vagy, élni fog az alkalommal, csak talán nem úgy, mint amilyen kimenetelre te vágysz.
2020. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sose szólítottam még le senkit. Ő lenne az első. Nem is tervezek nagyon sokat leszólítani, viszont ő nagyon bejön:/
2020. okt. 22. 15:11
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Az első válaszolóval nem értek egyet, persze ez csak az én véleményem, ahogy amit írt az is az övé. Nem becsülnék alá egy lányt ha kezdeményezne, sőt, igazából sokszor elhidegülnek a legtöbben, emiatt zavaró tényező hogy néha azt hiszik mindenben a fiúnak kell kezdeményezni. De ezeket félrerakva, szerintem ő is örülne ha csak megpöcögteted a vállát és bemutatkozol, aztán rátérsz hogy hol tanul stb, találsz ki egy két témát, és akkor el is tudtok beszélgetni. Sok sikert hozzá :D. Nagy bátorság kell hozzá, de mindenképp megéri, már csak tapasztalatszerzés miatt. Meg hát kilépsz a komfortzónádból is :D. Sok sikert!

18F

2020. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szemeztel mar vele feltűnően?
2020. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, mosolyogtunk is egymásra.
2020. okt. 22. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:
És ő mégsem kezdeményezett?
2020. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Volt, hogy picit 'nekem ment' (ezt most ne alpári módon képzeld) de mivel még csak egy hete tart ez, nem.
2020. okt. 22. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Oda mész, megállítod. Nem ciki, hanem ember vagy, aki ismerkedni akar. Túlgondolod, mint mindenki. Elé állsz, a szemébe nézel, és integetsz. Ő erre leveszi a fülesét, és mondod neki, hogy "Szia, ne haragudj, hogy zavarlak, nem akarlak letámadni, de X meg X meg X és szeretnélek megismerni. Mit szólsz?"


Mivel tudom, hogy mindenki túlgondol mindent és zavarba jönne, ezért mondanám a nevem, hogy jelöljön be messengeren, vagy megadnám a számom, v nem tudom, de hagynék neki időt gondolkodni, h feldolgozza ami történt.


De ha bátor vagy, simán sétálhatsz mellette, ha igent mond, és érdeklődhetsz iránta.


"nem szeretnék cikinek tűnni."

Rengeteg mindenre rávannak feszülve a fiatalok (megértem, tudom, milyen annak lenni), s a legnormálisabb dolgok is szuper cikik lesznek a számukra. Ezzel ne törődj. Én azon lennék, hogy lehet egy normális, jó párt találok magamnak. Ezért simán megéri ilyen helyzetbe hozni magam.

2020. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz integess neki mosolyogj és mond el neki hogy sokszor látod és szeretnéd megismerni:)
2020. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megállítottam még iskola zárás előtt! Minden a lehető legjobban sikerült. Szerintem össze is fogunk jönni, de ez már a jövő zenéje. Köszönöm a tippeket / válaszokat, és biztatásokat! Aki pedig azért olvasta a kérdésemet, mert megakar szintén valakit állítani: tedd meg, míg nem késő
2020. nov. 23. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!