Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ránézek egy lány seggére...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ránézek egy lány seggére vagy mellére mit kéne éreznem?

Figyelt kérdés

Nem tudom ilyenkor mit kéne éreznem,vagy nem is tudom hogy írjam.látom hogy szép feszes,formás de nagyon semmi mást nem vált ki belőlem.

Légyszi ne nézzetek le :(

16/F



2020. nov. 11. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt kell, hogy szép feszes, szívesen hozzáérnél, simogatnád.
2020. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
1-2 éven belül ez meg fog nálad változni. Utána ha meglátsz egy jó segget, vagy szép kebleket, egyből a dugáson fog járni az eszed. Meg rá fogsz szokni arra, hogy még egy alsónadrágot fel kell venni, amikor lányos közösségekbe mész.
2020. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a tanácsot!
2020. nov. 11. 19:11
 4/7 October15 ***** válasza:
87%
Azt,hogy úgy elfoglalnád Jeruzsálemet. DEUS VULT!
2020. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha normális vagy, akkor kb. ennyit, amit leírtál. Ne ezeket az idiótákat vedd mintapéldának, akik egy random segget vagy mellet meglátva már nem bírnak magukkal.
2020. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Kb. azt, hogy "hú de megb@sznám".

Ne nézzetek bunkónak, ez az igazság. Így működik a férfiak gondolkodása. Mindenkinek vannak hasonló gondolatai egy olyan lányról, aki vonzó számukra. Ha ez tetlegességig fajul, ott van a gond.

2020. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5-össel teljesen egyetértek.

Egyébként lehet, hogy kisebbségben vagyok sexualis ösztöneimmel, de nekem egy szép Nő nem 2 seggből + 2 fenékből áll. Fontos persze, ezek hogy állnak a lány egészén. De ha már testrész, akkor leginkább a has, comb, kar, amitől teljesen odáig vagyok. :-)

2020. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!