Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, tudnátok lécci mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok lécci mondani olyat szövegeket, amiket ha írnak nektek online, akkor arra nagy valószínűséggel válaszolni fogtok?

Figyelt kérdés

Szóval a mostani helyzetben elkezdtem online cringeskedni, de az a baj hogy nem tudom milyen szöveggel írjak rá valaki, mert a szia, mizu már idejétmúlt és ciki és nem is nagyon szoktak válaszolni rá. Előre is köszi a válaszokat:)


16/F



2020. nov. 20. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Itt van crt+c crt+v: "Szia. Szívesen megismernélek, és gondolom, te is meg akarsz ismerni. Miből gondolom? Hát mert ki ne akarna? Na szóval, kezdjük veled. Mesélj magadról egy kicsit!"
2020. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt be ne told amit előttem írtak, nőként mondom, hogy halál ciki!


Gondolom van egy kis beszámolójuk magukról, azokat nem ártana elolvasni, megnézni van-e közös érdeklődési kör, és ez alapján elindulni.

(Btw: Egyszer voltam fent egy rocker társkeresőn fiatalabb koromban, akkor olyan szöveggel írt rám a srác, hogy "bocsi a zavarásért de hogy lett ilyen sötétkék hajad? Nekem eddig semmi nem fogta így be." Kapcsolat lett belőle! :D

2020. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy volt már egy csomó ilyen kérdés, de én még mindig csak azt tudom mondani hogy légy őszinte, pl mondhatod azt is hogy jobban szeretsz személyesen ismerkedni, csak most nincs nagyon lehetőség erre (már ha ez igaz rád), meg hogy szimpatikusnak találtad a lányt, és lenne-e kedve ismerkedni, mert neked felkeltette az érdeklődésed

Rám is írtak többféleképpen már, szerintem a csajozos szövegek elég bénák, főleg ha közismertek, de van aki verset költ, vagy csak odadob egy szia hogyvagyot, mintha nem vadidegenek lennénk..

Azzal is kezdheted mi fogott meg benne, vagy ha kicsit jobban ismered akkor közös pontokból/témákból is kiindulhatsz az elején

Hajrááá!

18/l

2020. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én lány vagyok(szintén 16) és úgy gondolom,legalábbis én így vagyok vele hogy szinte egyáltalán nem számít hogy mit írsz(annyi hogy értelmes legyen, ne csúnya szavakkal) hanem ezek számítanak:

-a kinézeted,kisugárzásod képek alapján(pl ne félmeztelenül pózolj iphone-val a kezedben:D és ne legyen koszos a ruhád,ilyesmi)

-miket és mennyiszer raksz ki magadról(pl legyen profilképed és jó ha meg vagy jelölve pár dolgon de ne rakj ki magadról naponta 2 pózolós képet)

-hány éves vagy(lehetőleg velem egy idős +- 1-2 év)

-hol laksz

-ne legyél ilyen szánalmas és elkeseredett,pl volt akitől meg kérdeztem hogy mit szerete, ő meg rávágta 0 ismeretséggel hogy téged. Aztán végig könyörgött hogy legyek a barátnője csak úgy. Legyél laza,csak ismerkedni akarj ne egyből így letámadni.

Szóval elég ha egy sziával indítasz,ilyen csajozós dumák helyett a többi meg úgyis ezeken múlik

2020. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 lány vagyok, és ha ez velem történne akkor olyannak már válaszolnák akinek jó a helyesírása és nem akar már 2 mondat után perverzkedni meg előhozni ilyesmi témákat, mert sajnos eddig még csak ilyenekhez volt szerencsém. Rendesnek tűntek, aztán egyre bizarrabb lett a "beszélgetés"


Ahogy már előttem is mondták, az sem baj, ha őszinte vagy. Én örülnék, ha mondjuk vki rábírna azzal a szöveggel, hogy most nincs lehetősége élőben ismerkedni és engem a képem alapján szimpatikusnak talál vagy szépnek és szívesen megismerne. :) Vagy kell vmi jó indok, ha bejössz neki a képed alapján akkor válaszolni fog, ha nem ilyen tipikus csajozó szöveggel indítasz.

2020. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 October15 ***** válasza:
Nem szokásom FB-n csajokra írkálni [mármint konkrétan eddig 1x történt ilyen és akkor sem csajozásról volt szó és még csak nem is én akartam beszélni vele XD] de egy biztos: ne annyit írj, hogy "Szia!". Mármint erre nem lehet mit mondani... XD Ez az a kategória amire még én se írok vissza pedig nekem aztán semmi alapom nincs arra hogy válogassak a csajok között. XD
2020. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 October15 ***** válasza:
79%
2.: Ez nem fair... tiltja a "vallásom", hogy GYK-n repüljek rá csajokra szóval kéretik nem emlegetni kék / vörös hajat. XD
2020. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es ez cuki! :D

De sajnos én már nem vagyok "mai csirke" 28 évvel, vőlegénnyel, 2 éves kisgyerekkel, és a hajam is már csak alul kék.

De köszi! :D

2020. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

legyél spontán, valami jófej bókkal kezdj, hidd el jobban értékeljük.

egyébként szerintem a legfontosabb, hogy látszódjon, hogy intelligens vagy, ami nyilván 1-2 üzenetből nem jön le, de azért a "Szia, mizu?"-nál már le lehet sütni hol tartasz fejben:D

2021. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, és én személy szerint nem szoktam válaszolni pl. egy “szia,mizu” -ra. Szerintem ez elég gáz. Ha tényleg szimpatikus neked az illető, tényleg szeretnél vele normálisan beszélgetni, akkor valami jobb szöveg kell. Az előttem írtak nagy részével egyet tudok érteni. A tipikus csajozós dumák szerintem is bénák. Írj valamit magadról, vagy hogy miért is szeretnél vele beszélgetni. Mi “tetszett” meg benne, mi keltette fel az érdeklődésed. Ne legyél túl nyomulós. Tűnj intelligensnek, szerintem az is fontos hogy tudj helyesen írni :D. Aztán ha neki is szimpatikus vagy, akkor válaszolni fog. ( persze ha egy tipikus “influencert” szemeltél ki, akinek több tízezer követője van, és kicsit fejébe szállt a “hírnév”, akkor ez nem ilyen egyszerű :D )
2021. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!