Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan fiú? akit nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú? akit nem érdekelné hogy a lány mindenhova sétálva megy, meg imád sétálni. Hogy a lány szívesebben

Figyelt kérdés
Akit nem érdekelné hogy a lány mindenhova sétálva megy, meg imád sétálni. Hogy a lány szívesebben marad otthon és főz a fiúval, néz filmet. Nem zavarja ha a lány nagyon bújós szeret ölelkezni.?

2020. dec. 7. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék egy ilyen társat
2020. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
83%

Én mindenhova sétálva megyek.(nyilván a településen belül :) ),

szeretek főzni,film "megszállott" vagyok,

Nagyon szeretem(-ttem),amikor a lány hozzám bújik...

Problema-e?:

45 ffi vagyok,kapcsolaton kívüli. :)

2020. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Hogyne lenne :D

Szerintem sok fiú vágyik is erre. Csak a média világában elhalványulnak ezek az érzések mert a "tömeg" szerint nem helyénvaló. Igazából csak irigyek mert ők nem merik felvállalni hogy így éreznek.(Persze megvan az oka, miért ilyenek, eléggé környezetfüggő, meg hogy hogyan nőnek fel.)

Személy szerint jobban kedvelem az olyan lányokat, mint amit leírtál magadról, mint azokat a lányokat akik gyenge érzelmi képességeik miatt a testüket használva gyűjtenek "önbizalmat".

18F

2020. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!