Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek normális dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány akibe bele zúgtam ő is belém...

Deee rosszul sült el a dolog és úgy jött ki az egész h én csak szórakoztam vele


Na de a kérdésem! Jogos hogy a barát női felgmak velem ? De a csaj tok kedves velem...es még mindig érdeklődik legalábbis érdeklődőt míg nem voltam kicsit bunkó



#bunkóság #Flegma csajok
2020. dec. 14. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Jogos, én se nézném jó szemmel, ha valaki szórakozna az egyik barátommal. Még akkor se, ha csak én gondolom úgy, és valójában nem csak szívatja.
2020. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél fontosabb kérdés, hogy te miért voltál bunkó egy olyan lánnyal, akit elvileg szeretsz?
2020. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert kicsit dühös voltam ithon felduhitetek és a lányon toltotem le a dühömet...
2020. dec. 14. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor először azt kérdezd meg magadtól, hogy ez normális dolog volt-e a lánnyal szemben, aki semmiről nem tehetett. Aztán ha erre megvan a válasz, akkor kérj tőle bocsánatot, mondd el, hogy mi történt.

Ha ez megvan, akkor utána várd másoktól, hogy normálisan viselkedjenek veled. Tudod, úgy viselkedj mindenkivel szemben, ahogy te szeretnéd, hogy veled viselkedjenek.


A legfontosabb most: bocsánatot kérni soha nem ciki, sőt.

2020. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez -néhez lesz engem úgy neveltek hogy ne kérjék bocsánatot, az a gyengeség jele egyépkent meg a csaj mikor meg úgymond ismerkedünk -beszélgeted egy másik sracal a szemem látá elot igaz h én előte -beszélgetem a barátnőjével de az semmi...az övé másabb volt
2020. dec. 14. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem való neked ez a társas élet, úgy látom.

- Bocsánatot kérni, és belátni, ha hibáztál az egyik legnemesebb dolog.

- A bocsánatkérés nem a gyengeség jele.

- A barátnőd, vagy bárki, akit szeretsz: NEM a te tulajdonod. Szerinted nem beszélgethet mással? Ne már.


Remélem, csak trollkodsz, és nem vagy ennyire suttyó.

2020. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok suttyó 😂😂

nem az én tulajdonom de rosszul eset h mással latam

2020. dec. 14. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked egy kutya való a lakásba, az nem fog mással beszélgetni.
2020. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ez a srác szerelmes belé tudom és ezert nem nagyon teszet h -beszélgetek de persze egy idővel később lekoptatta amint befejeztem a -beszélgetés a barátnőivel
2020. dec. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!