Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem kellett volna? Hiba volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna? Hiba volt hazudnom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első szerelmem nem régiben történt meg. Jártunk egy kevés ideig, majd egy barátnőm hatására szakítottunk. Utána sokat gyötrödtem ezen(mivel az első szerelemben mindig a legrosszabb a túllépés) , mert szerettem, hiányzott, és tudtam hogy már nem érdeklem, plusz nem mertem semmit tenni, mert én voltam aki szakított. Mindig száraz volt a beszélgetésünk, nem tudtam feloldodni, és ő is zavarba volt ha beszéltünk. Egyszer ha rám írt, vagy odajött hozzánk magától, és nem nekem kellett kezdeményezni. Három évvel idősebb nálam. Utána próbáltam visszahozzni mindent, de azt mondta hogy nem akar bántani, vagy valami ilyesmit angolul mondot(mivel ha neten beszélsz vele, ritka ha magyarul beszél), és úgy érzem hülyét csináltam magamból, mert utána azt mondtam hogy ez miattam(miközben amúgy egyáltalán nem érdeklődőtt vagy különösebben próbálkozott velem beszélni, mindig ha barátokkal voltunk, szinte ignorált, tehát nem csak az én hibám minden) volt így, mert én vagyok a balf@sz, nem akartam zavarni, mert szárazan beszélgetek stb. Tehát mindent kB magamra vállaltam, hogy ne érezze rosszul magát, és úgy érzem hogy szánalmasnak tűntettem fel magam. Egy dolog még az hogy nem tudja semmiről tartani a száját, szóval félek hogy mások is szánalmasnak fognak gondolni. Nehezen oldódók fel emberekkel, és félek hogy egy ilyen rámnézés miatt idővel egyedül leszek tisztára,vagy rossz hírem lesz. Nem tudom mit tegyek,mit gondoljak, hogy kezeljem a helyzetet.

2020. dec. 20. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még várnotok kellett volna, hogy összeszokjatok, vagy míg elválik egyáltalán, hogy illetek-e egymáshoz.

Egyébként miért beszél angolul? Nem magyar?

2020. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De az, viszont sokkal kényelmesebben/magabiztosabb érzi magát ha angolul beszél....?

Nem tudom igazából az okát, de sokat beszél angolul Discordon az internetes barátaival.

2020. dec. 20. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet, hogy angol az anyanyelve?

Esetleg angolul könnyebb leírni a számára kínosabb dolgokat.

2020. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem angol az anyanyelve
2020. dec. 20. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben vagyok benne hagyd a lányt itt már nem lesz semmi
2020. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, de köszönöm a tanácsot
2020. dec. 20. 18:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!