Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki elutasított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki elutasított és nem tudom túl tenni magam rajta (többi lenn) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát a sulinkbol volt egy lány, minden napot végigbeszéltünk, es nekem elkezdett egyre jobba megtetszeni. Végül ott kötöttem ki hogy egyszerűen mindent szeretek benne. Ezt el is mondtam neki egyik délután személyesen. Nem fogadta a legjobban, mert valamit nem szeret bennem nagy eséllyel, bár azt mondta hogy nincs velem semmi baj, csak ugy nem jövök be neki. En mindent megpróbáltam mar, de ő csak barátként szeretne maradni, ami nem tudom hogy jó e nekem, mert igy nagyon nehéz lesz elfelejtenem. Próbáltam egy két napot nem írni neki de nagyon nehezen bírom nélküle. Beleépült az élembe az hogy napi 6-7 órákat is beszélünk akár, és nem tudom mivel tudnán azt az időt kitölteni amikor beszéltünk hogy addig se gondoljak rá. Próbáltam más lányokkal is beszélni de nem az igazi. Nem tudom mit kene hogy tegyek.

Előre is köszönöm az értelmes valaszokat



2020. dec. 22. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A lánnyal kapcsolatban 2 választásod van, vagy maradsz "így" és tovább próbálkozol óvatos jelekkel, vagy teljesen hagyod:)
2020. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves, mióta beszéltek és milyen célból?
2020. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb az, ha egy ideig nem beszélsz vele és kialakítású egy életet magadnak amiben nem tölt be a lány ekkora szerepet. Tapasztalatból tudom, hogy nehéz, de aztán jobb lesz. Különben csak vergődsz.
2020. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
*kialakítasz
2020. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy benne vagytok ebbe a friendzone-ba. 6-8 óra beszélgetést a lány nem feltétlen úgy fogja fel mint te. Inkább csak az egyik fiú "barátnője" lettél. Szerintem is az a legjobb ha egy ideig most nem beszélsz vele.
2020. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A lány hülyít. Tudja hogy mit érzel, azt is hogy neki nem kellesz. Ennek ellenére ahelyett hogy nem szenvedtetne hanem utadra engedne, leáll veled x órákat beszélni. Benned emiatt erősebb kötődés alakul ki felé. Hagyd a csudába, csúnyán szivat és visszaél az érzéseiddel.
2020. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 terminator9000 ***** válasza:
100%
Ezzel sokmindent nemtudsz kezdeni, rossz lesz igen, majd idővel elmúlik,és ja enged el vele a beszélgetéseket
2020. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Már bocsánat, de hülyeség, hogy csúnyán szivatná és visszaélne a kérdező érzéseivel. Ugyanis akkor élne vissza és szivatná, ha nem mondta volna meg, hogy nem érez semmit és engedné, hogy még közelebb kerüljön majd utána idővel derülne ki, hogy mégse szereti. Na az nagyobb pofára esés.


Kedves kérdező, hasonló helyzetben voltam/ vagyok most is. Én sem szeretném elengedni azt a lányt és erre ki is találtam valamit. Ha gondolod írj üzit és elmondom mit, valamint hátha tudok neked segíteni ha több mindent elárulsz és ki tudja lehet te is tudsz nekem. Nyugodtan keress!

2020. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Márpedig szivatja. Ha vkitől semmit nem akarok, és tudom hogy a másik tőlem igen, akkor nem beszélek vele napi x órákat. A kérdezőt igenis kihasználja a csaj. Lelki szemetesláda, de ha majd bepasizik, akkor a kérdezővel hirtelen szóba sem fog állni. Lelki szemetesládának addig is jó.
2020. dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

"Próbáltam egy két napot nem írni neki de nagyon nehezen bírom nélküle."


Ha ír neki, akkor nyílván visszaír a csaj, mert nem akar bunkó lenni, hogy leszarja. De kipróbálta, hogy nem írt neki pár napot és nem bírta nélküle. Ebből kifolyólag a csaj nem írt rá, csak akkor ha a kérdező írt. Ergo magától nem keresi, válaszolni válaszol mikor a kérdező beszélget vele.

Ha visszaír azért bunkó, mert "kihasználja". Ha nem ír vissza, akkor azért bunkó, mert fent hordja az orrát és válaszra se méltatja.

Ezek alapján kellene eldönteni, hogy milyen egy lány, hogy kihasználja-e játszik-e vele?! Nem ismerjük a pontos helyzetet, ki milyen természetű, tulajdonságú éppen ezért csak találgatni tudunk a fantáziánk alapján. A filozofálásnak meg nem sok értelme van.

2020. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!