Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha így elengedett akkor nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így elengedett akkor nem is szeretett? Akkor mi volt ez az egész?

Figyelt kérdés
5 évig nagyon jó baráti kapcsolatban voltam egy sráccal. Ő figyelt fel rám, odajött és végig nagy érdeklődéssel volt irántam. Látszott a gesztusain hogy kedvel, mikor nem jöttem suliba, folyamatosan kérdezte hogy mikor jövök. Ha pedig ő nem jött tőlem kért tájékoztatást. A tanárunk is megjegyezte hogy milyen jól elvagyunk ketten, többen is szóba hoztak. Ezen a viszonyon lett egy törés. Egy számomra fájó ponton sértett meg én pedig felkaptam a vizet, ő átjött bocsánatot kérni, de ez nagyon gúnyos volt és rászóltam hogy hagyjon engem meg köpönyegforgató. Láttam hogy rosszul esett neki és azóta nem is keresett. Még másnak mondta hogy kibékülnék-e vele de nem történt semmi személyesen nem keres. Azóta még be is sértődött meg lenéz a hátam mögött és szerinte nem jogos a haragom. Azt mondta másoknak, hogy menjek én oda hozzá nem fog a bocsánatomért esedezni. A barátainkat ugyanúgy kérdezgeti rólam meg folyamatosan néz engem ha meglát. Közeli barátja szerint szeretett engem. Ha soha nem jött rendezni a dolgokat, akkor szerethetett? Vagy amiatt nem jött hogy aut mondtam hogy hagyjon?

2021. jan. 9. 18:35
A kérdező szavazást indított:
Fél hogy utálom, de szeret
Nem érdeklem
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy nem gondoltad komolyan, hogy hagyjon és felejtsétek el, ami történt. Ne várj amíg késő lesz🤷‍♀️
2021. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez rendben van
2021. jan. 9. 18:56
 3/10 Stark2000 ***** válasza:
100%
Te mondtad, hogy hagyjon békén téged, szóval nem értem, hogy akkor mit is vársz?! Méltóságomat megőrizve én sem kaparnék más után, sokszor jobb, ha csak egyenes háttal elsétál az ember.
2021. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért kell mindig a másikra várni?
2021. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő bántott meg, miért én kérjek bocsánatot?
2021. jan. 9. 19:47
 6/10 Stark2000 ***** válasza:
87%
Bocsánatot kért, te elhajtottad. Továbbra sem értem mit vársz tőle? Érthető, hogy nem kapar utánad.
2021. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Bolondok vagytok mindketten a sráccal
2021. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ennek annyi volt ha mindketten nyomorekoskodtok
2021. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De mások unszolására kért bocsánatot és az is szörnyű ironikus volt
2021. jan. 9. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Túl bonyolítjátok. Nem számít ki bántott meg kit. Ha a barátod valaki, és szereted, akkor ez számít, és elfogadással kell lenned a hibái felé. Az ő szemében te követtél el hibát. Valójában szeretitek egymást, de ez a gyerekesseg elvalaszt titeket. Pedig ha valamelyikőtök beadná magát, alázatos lenne, szerintem helyre is jönnétek.


Ha elveszíted azokat akiket szeretsz, akkor nagyon meg fogod becsülni őket, akárhogy is bántanak meg, mert rá jössz, egy kis vita nem éri meg távol lökni magatokat egymástól.

2021. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!