Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba és nem tudom elmondjam-e neki?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk barátok és ő a legjobb fiú barátom. Nekem mindig is bejött de sose mertem lépni. Mikor összejött az első barátnőjének akkor realizáltam igazán hogy többet érzek. Miután szakitottak*ez olyan 7 hónapja történt* történtek köztünk dolgok egy nyár végi bulin de úgy gondolom akkor én csak egy felejtő voltam. Ezek után se változott meg semmi köztünk ugyan olyan volt minden mint régen. Most viszont megint randizott egy lánnyal viszont azt mondogatja hogy nem annyira komoly mert egy másik lány jön be neki de azt nem tudom ki... Nem tudom hogy elmondjam-e neki hogy szerelmes vagyok belé mert lehet én vagyok az a lány akiről beszél de lehet nem és ha nem akkor lehet mindent elrontok ezzel az érzelmes dologgal.(18/L)
2021. jan. 13. 01:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Privátba kifejthetnél egy két dolgot ha szeretnél, és megpróbálok válaszolni hogy hogy tudatosítsd benne...
2021. jan. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!