Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből még lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés
Szóval egy sráccal nagyon jóban lettem, hajnalig telefonáltunk, mindennap beszélgettünk, és olyanokat mondott, hogy lehet többet érez, mint barátság. Aztán én is bevallottam neki, hogy lehet van több, és erre azt mondta hogy nem akar kapcsolatot. Hagyjam vagy még ne lépjek tovább teljesen?

2021. jan. 20. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta nem akar kapcsolatot, akkor hagyd
2021. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg érzel valamit iránta, akkor még várj rá egy kicsit. Velem is így volt, és most boldog párkapcsolatban élek :)
2021. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 mennyi időt vártál?
2021. jan. 21. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Srácoknál nem úgy van mint a lányoknál, hogy kéretik magukat, meg az ellenkezőjét gondolják mint amit mondanak.

Ebből nem lesz semmi, megmondta, nem akar semmit.

2021. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, 2-es vagyok.

Nos tulajdonképpen egy évet vártam, illetve a helyzet úgy adta, hogy egy idő után vártunk egymásra. Ebben a másfél évben inkább baráti kapcsolatban tartottuk magunkat, részemről azért is, mert éreztem, hogy akkor és ott nem lesz semmi. Így ez alatt az idő alatt mindkettőnknek volt egy-egy kapcsolatunk, habár egyikünknek sem volt hosszú, mert utólag rájöttünk, hogy a partnereink nem hasonlítnak a másikra. És végül egy év után találkoztunk.


Remélem nem értesz félre, nem mondom, hogy te is várj rá ennyi időt. Minden eset másmilyen... Az is lehetséges, hogy nálatok ez nem kapó, vagy csak barátnak tekinteni a másikat annyi ideig szánotokra sokkal nehezebb lenne, de ezt a legjobban csak te tudhatod :)

2021. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!