Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt miért csinálja pont ő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja pont ő?

Figyelt kérdés

nála sokkal szebb lányoknak bejöttem de mindig lekoptat vagy Flagmázik velem Vagy egy két szavas válaszokkal válaszol pl Ja, Oké, Aha mindig azért siránkozik hogy nincsen pasija aki jól is néz ki Én jól nézek ki


azt gondoltam ha barátként jól éreztük magunkat akkor Miért ne lehetnénk többek mint barátok?? És ha A szép lányoknak tetszettem neki mérte tetszenék?? és egyáltalán nem vagyok bunkó A lányokkal mindig udvariasan bántam de persze azért kicsit a jó ízlés határán belül hülyultem (legalábbis azzal akit ezzel nem sértetem meg) és nem úgy néztek ki mint akinek nem tetszene

A szépség szubjektí mindenkinek más az elképzelése de azért egyigényes ember látja a különbséget én nem akarok senkit sem lenézni csak kicsit fáj hogy nem akar tőlem semmit...😒


Egyáltalán nem szeretném magamat sírattatni de én kíváncsi vagyok a véleményetekre


2021. jan. 26. 16:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

És az hülyeség lenne hogy azért csinálja mert jól nézek ki és nem akar semmit Nehogy bántsam lelkileg vagy mi


Mert ilyen nincsen szerintem azt mondom csúnya lány csak kicsikét van egy kis súlyfelesleg e az arca annyira nem csúnya Bár szép sem Nem tudom mi fogott meg benne de de valami Igen 🥺

2021. jan. 26. 16:57
 2/18 anonim ***** válasza:
Most mi van? Mi a baj nem értem
2021. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
*Azt nem mondom h csunya lany
2021. jan. 26. 16:58
 4/18 A kérdező kommentje:
2es azt hogy nem jövök be neki aki nem olyan szép de egy szebb lánynak meg Igen tudom jó fura meg Meg hülyének néztek biztos.. de ez nekem Igenis nagy baj mert nekem bejön egy kicsit bele is zugtam
2021. jan. 26. 16:59
 5/18 anonim ***** válasza:
Igeen, és?
2021. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok lehet azért csinálja mert látja hogy egy felszínes valaki vagy? Attól mert "szép"vagy nem fog történni semmi xD
2021. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mitől nem szokás azt mondani hogy szép hanem helyes direkt Leírtam hogy nem vagyok felszínes és nem vagyok bunkó vele Sőt senkivel
2021. jan. 26. 17:06
 8/18 A kérdező kommentje:
Bokoltam neki és ki röhögött
2021. jan. 26. 17:07
 9/18 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle mi a baja talán megsértettem valamivel írja hogy Nem röhög röhög ő teljesen emoji
2021. jan. 26. 17:11
 10/18 A kérdező kommentje:
Fejes*
2021. jan. 26. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!