Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A viszonzatlan szerelem mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszonzatlan szerelem mert készít ki engem jobban, mint amikor ténylegesen szakítok valakivel? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Még máig képes vagyok szenvedni attól a gondolattól hogy az a bizonyos ő, csak játszik velem. Néha meg olyan mintha pontosan ezt akarnám, hogy valaki kihasználjon ilyen mértékben. Mintha legbelül valahol élvezném.


Amikor egy rendes kapcsolatban szakítottunk nem voltam annyira letört mint tőle. És most se vagyok annyira lennt egy szintén viszonzatlantól mint attól az egytől. És olyan mintha ezt élvezném, és nagyon betegesnek gondolom. Nem direktben élvezem, hanem úgy gondolom olyan, mintha tudat alatt is arra mennék hogy tönkre tegyen. Sok verset és dalt is írtam már róla és a mizériáról amit ő hagyott bennem és velem. Mit tegyek hogy normálisan tekintsek ezekre a dolgokra a későbbiekben?



#szerelem #kapcsolat #kiszemelt #Chrush #Viszontzatlan szerelem
2021. márc. 4. 09:46
 1/5 anonim válasza:
92%
Nem veled van a baj ez ilyen sajnos ,és amit érzel az is normális ,attól függően érzed ezt hogy mien a hormontermelésed
2021. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit tényleg fura hogy élvezed. De az normális, hogy jobban kikészít a plátói, mint a szakítás. Ez velem is pont így van, mivel az ember mindig jobban akarja azt, amit nem kaphat meg. Sokszor előfordul, hogy a plátói szerelem már kicsit kezd túlzásba kerüln, mert az ember túlságosan idealizálja a partnerét, nem tudom, lehet nálad is ez van. Probald meg tényleg olyannak látni őt amilyen igazából. Jól teszed szerintem amúgy, hogy kiíród magadból, az tényleg segít.

A szerelem szívás...

2021. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj.Ez tényleg szörnyű érzés. Nálam 4 évig tartott, de utána évek múlva (20-30 év) , amikor láttam az illetőt az utcán, azon gondolkodtam, mi tetszhetett nekem benne annyira.
2021. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem persze hogy nem benned van a baj.Ez egyszerüen ilyen érzés.Den ha ő nem szeretné,el kell fogadni mert ami nem megy nem szabad eröltetni.Gondolj arra hogy majd lesz másik,jó tapasztalat,hogy ez nem egyszerű most pont én is így vagyok és tudom hogy fáj.

remélem segítettem :D

2021. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem veled van. Engem jelenleg úgy készít ki jobban egy "viszonzatlan szerelem" hogy a pasinak fogalma sincs róla mit érzek íranta. Jobban fáj mint amikor szakítottam a pasimmal. Vagy amikor engem dobtak. Szar a vagy ami sose teljesülhet.
2021. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!