Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 2 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 hónapja vagyunk együtt.A csávó nagyon belém van zúgva, én viszont nem vagyok szerelmes, bár tetszik. Rengeteget ír, úgy érzem nincs terem. Még folytassam? Van értelme? 16/L

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nincs értelme, engedd el útjára.
2021. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisördög1 ***** válasza:
88%
Lépj ki, nem vagy szerelmes és így csak bekorlátoz.
2021. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát most mondanám, hogy még adj neki egy kis időt, hátha megszereted, meg esetleg beszélj vele, hogy neked kell egy kis tér, de nem vagyok benne biztos, hogy volna értelme. De egyébként szoktatok találkozni vagy ez inkább javarészt ilyen chatelgetős kapcsolat? Mert ha az utóbbi, akkor nem csodálom, hogy nem sokat érzel iránta, és hogy unod xD
2021. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szakíts vele. Nem jó, ha úgy érzed, elvesztetted a szabadságod, mert folyamatosan veled akar beszélni, találkozni, minden szabad időt együtt tölteni. Kell a személyes tér. Érdemes lenne először erről beszélni. Ha nem érti meg, akkor fel is út, le is út.
2021. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Engedd el, ha 2 hónapja nem sikerült szerelmes lenned, akkor nem érdemes tovább benne maradni egy kapcsolatban.

Megértem, higy úgy érzed, hogy elvesztettem a szabadságod. Én is ebben a helyzetben vagyok most. Először próbáld meg megbeszélni vele, hogy neked kell a személyes tér, egy kis szabadság, ha nem érti meg akkor mindenképpen engedd el.

2021. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nincs értelme. Ha nem vagy boldog, akkor mondd meg ezt neki. Legyen neki is és neked is esélyed találni valakit, akit tényleg szeretsz.
2021. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdés itt az, hogy szerelmes akarsz-e lenni?

Írogatásból nem igazán fog működni..

Te mit vársz magadtól?

Mit vársz tőle, ha már tetszik?

Mit vársz a jövőtől?

2021. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok valamit neked két év együttélés után.


Minél kevesebbet vagy valakinek a közelében, annál jobban ámítod magad a kapcsolatot illetően!


Sajnos ilyen az emberi természet, ami hiányzik vagy nincs meg azt odaképzeli, kiegészíti, de az nem feltétlenül a vegytiszta valóság.


Szeretni anélkül is szerethetsz valakit, ha nem vagy szerelmes, ha pedig túl sokat csalódsz, lehet nem is tudsz majd szerelmes lenni soha többé, de ha szerelmes is leszel, el fog múlni akár akarod, akár nem...

2021. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!