Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne hatékony szerelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne hatékony szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés

Online megismerkedtem egy lánnyal 3 hónapig udvaroltam neki, ő pedig az első hónapban ki is mondta hogy öszejönne velem de mivel "viszonylag" nagy volt a távolság köztünk, ő átgondolta és inkább maradjunk barátságban címmel talált egy másik srácot aki jobban bejött neki. Mit tanácsoltok? Mi lenne ilyenkor jó? Maradjak a barátja vagy tűnjek el mint a kámforr? 20/F

Én szívem szerint megvárnám mi sül ki ebből a végén mint egy külső megfigyelő. Fiúk lányok válaszát egyaránt várom mind 2-őnk szemszögéből ha lehet. Köszönöm szépen előre is.


2021. márc. 30. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy ezután barátoknak kéne lenni, de ez az én véleményem.

Ha bánatos vagy főleg nem kéne vele beszélgetned, mert úgy sokkal rosszabb.

Annyira nem is nagyon kellettel neki ha utána osszejott massal.

2021. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a külső megfigyelés eléggé cuckold/alárendelt hozzáállás, elég szépen befarolt pedig a lány egy új sráchoz. Tényleg nem volt komoly amit mondott ezek után, meg valószínűleg párhuzamosan több sráccal is ismerkedett/flörtölgetett közben (nem a semmiből választotta őt).


Egyrészről attól hogy kivársz, a távolság nem fog csökkenni. Másrészről szamárnak sem valami nagy érzés lenni, akihez esetleg vissza lehet futni bőgni, értékeld magad többre szerintem.


Ha jól értem ez nem szerelmi bánat, csak visszautasítás, szóval ha megszakítod vele a kapcsolatot és nem beszéltek többé, akkor maximum 1-2 hét után jobban kéne legyél. Szerelmi bánatra szerintem 2-3 napos sírást és fokozatos, tudatos önfejlesztést érdemes csinálni, arra törekedni hogy visszahozd a kedved és célokat adj magadnak, ennek ideje 1-másfél év körül legalább van.

2021. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen drog.
2021. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Vodka :D
2021. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
A csajt felejtsd el egy életre. Esetleg szerezz egy nőt, mondjuk a barátnőjét. És hát az alkohol hosszú távon nem megoldás, de 1-1 este megoldja a problémát. Amúgy az biztos, hogy nem csak te voltál abban a pakliban és nem te voltál az ász.
2021. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

#4 vagyok

Miért pontoztátok le a vodkámat? :(

2021. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Thispain ***** válasza:
90%
#6 Én hasznosnak találom. xD.
2021. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is felpontoztalak #6, (+ #7). Szerintem is hasznos volt :) xD
2021. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszi mindenkinek :D

#5 vagyok

2021. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem ötöt akartam írni hanem #6-ot. Beütött a vodka, bocsi :D
2021. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!