Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez miért lehet ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért lehet ?

Figyelt kérdés

csajom folyamat kérdezi mikor viszem valami drága helyre kajálni mert viszem én sokszor menedzser vagyok meg minden ő neki is jól fizető állása van csak azért erre elbaszni heti szinten pénzt szerintem cink

22 f ő 20l



2021. máj. 4. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert beleéli magát a jólétbe, amúgy meg mondhatod neki, hogy szerinted okosabb volna, ha visszább vennétek az úri herdálásból.
2021. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy drága még nem biztos, hogy jó is. Ebbe a fine diningba még a habos verébfingot is 10K-ért eladják a "hülyéknek". De ha egyszer engednél neki és rájönne, hogy nem érni meg, akkor lehet letenne róla. Amúgy szoktatok átlag étterembe járni?
2021. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nagyképűek vagytok.
2021. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Bocsánat, de csak annyit tudok mondani a barátnődre, hogy egy aranyásó büdös k*rva. Neki nagyon nem az a lényeg, hogy veled legye, hanem, hogy mutogathassa, hogy igen, nektek telik erre, és megtehetitek, hogy drága helyre mentek kajálni. Őszintén, szerintem sokkal jobb beülni a jó hamburgerezőbe, és megenni egy emberesen megpakolt hamburgert, mint elmenni egy drága étterembe, ahol még a vajas kenyeret is késsel-villával eszik.
2021. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert eddig mindig vitted és mindenki szeret jó kajákat enni, nyilván a barátnőd is. Amúgy mond neki higy szerinted spórolhatnátok is és felesleges erre ennyi pént költeni.
2021. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 mikor 16 évesen összejöttünk nem volt pénzem mégis összejött velem aztán mikor most hogy mindkettőnknek elég jól megy alapnak gondolja ezeket. Van amikor a barátnőivel megy a saját pénzéből és olyan összegeket költ hogy el se hiszem. És nyílván én aki nagyon is ért a pénzhez nem értem ez mire jó fektesse be inkább vegyen részvényeket, legyen mégtöbb pénze. de ez hogy havi szinten minden hülyeségre százezreket költ szerintem hülyeség mondtam is neki. Álltalába az a válasz ha megteheti miért ne tehetné meg 🤣🤣🤣
2021. máj. 5. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Tisztelt menedzser úr! Írni nem tanították meg az iskolában helyesen?


Dr.Szőke Levente.-

2021. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Ez nekem is szúrta a szemem. Se írni, se fogalmazni nem tud a kedves Kérdező.

2021. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 szerintem akkor csak nem tud bánni a pénzel. Ezt próbáld meg megbeszélni vele
2021. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!