Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek ez bejön? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek ez bejön? És miért csinálja ezt a lány, ha tetszik neki a fiú?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy bizonyos lányok úgy fejezik ki, hogy tetszik nekik egy fiú, hogy sértegetik, beszólogatnak neki. Persze semmi komoly, mert a fiú is tudja, hogy csak vicc, és a fiú is visszaszól erre viccesen (nekem mondjuk nem vicces, de nekik az).

Van egy lány, akinek bejön egy srác, és olyanokat ír neki, hogy bmeg, gecc, jajj, már hozzászoktam, hogy hülye vagy :D , (mosolygós fejjel), okádok tőled :D meg ilyeneket. A fiú persze erre visszaír, de ő is hasonlót "jajj, tőled se várok többet ;), meg ne erőltesd az agyadat, ami úgysincsen :D, akkor együtt okádunk a másikon :D "

Meg küldött a csajnak a fiú egy képet, amin a keze volt rajta, erre a csaj "tök szép kép, csak a kezed ne lenne rajta, mert egyedül az ocsmány a képen"

Meg ezt az okádásos dolgot is akkor írták, amikor küldtek egymásnak képet a kinézetükről, és mindketten ezt írták rá, persze a csaj kezdte ezt is, hogy "na megyek hányni :D" a fiú meg erre reagálva "oké, együtt okádunk akkor" (utalva rá, hogy ő meg a csaj kinézetétől hány).

És ők bejönnek egymásnak, így flörtölgetnek. Most komolyan a mai fiatalok így flörtölnek? Én is mai fiatal vagyok, 17 leszek, lány vagyok, de nekem kínos amikor látom, hogy ilyeneket írnak egymásnak, és akkor ez bejön a srácnak is, mert vissza reagál, ő is hasonló "vicceset". De a csaj kezdte ezt az egész csipkelődést. Ebben mi a poén? Vagy miért az ilyen lányok kellenek a fiúknak, a normális lányok helyett?

Bezzeg én nem kellek senkinek, valószínű azért, mert nekem ez nem poén, hogy így bunkón beszélni a másikkal, meg nem értem, hogy ez miért számít flörtnek nekik, meg úgy tesznek mintha utálnák egymást, pedig mindketten tudják, hogy bejönnek a másiknak. Ha tudod, hogy bejössz a másiknak akkor mi értelme továbbra is folyatni ezt a hülyeséget? Nem értem, de lehet, hogy csak én vagyok visszamaradott. Meg, hogy ez miért tetszik a srácnak?

De most komolyan velem van a baj, hogy nem értem, hogy ennek mi értelme? Miért így pasizik valaki? Miért jó ez a csajnak, meg a fiúnak is miért jön ez be jobban, ahelyett, hogy normálisan tudna beszélgetni a lánnyal?



2021. máj. 16. 15:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván van aki úgy udvarol a másiknak, hogy csipkelődik vele, de ők már túlzásba esnek. Miért jobb így felszedni valakit ahelyett, hogy normálisan elbeszélgetnél vele, meg nem ilyen módon poénkodnál vele. Fiúk nektek jobban bejön az ilyen lány, aki így "beszólogat", mint az aki nem csipkelődik veletek, és ezt nem is találja viccesnek?
2021. máj. 16. 15:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen stilusok, van akinek bejön.
2021. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönne be jobban
2021. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Mi is a kérdés?

Amúgy, nyilván nem az ami bejön egy lányban, de szerintem az ilyesmi természetes. Kicsit húzzák egymást, viccelődnek, nincs ezzel semmi gond. És ja, láttam már olyat, hogy amikor egy lánynak bejött a srác (főleg alacsonyabb korosztályban), akkor beszólogat neki, idegesíti, meg ilyesmik. Talán azért van, hogy a többiek előtt ne legyen nyilvánvaló, és így próbálja eltakarni az érzéseit. De ez csak egy tipp, lehet bullshit.

2021. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Veled semmi baj nincs. Velük van a baj, hogy nekik ez a szeretet egymás iránt.

De az amit csinálnak attól is lehet, hogy nem merik bevallani egymásnak az érzelmeiket, meg maguknak sem. Félnek, hogyha bevallják egymásnak, akkor visszautasítotást kapnak a másik féltől.

2021. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5, Akkor nem lesz kevesebb esélyem a fiúknál, ha én nem így mutatom ki, hogy tetszik nekem, meg, ha én nem sértegetem viccből? Akkor is lesz esélyem, hogy ha én inkább a szarkazmus nélküli, normális beszélgetés híve vagyok?
2021. máj. 16. 21:15
 7/7 anonim válasza:
100%

Ez a következő lépcsőfok. Oviban hajhúzgálás, suliban már beszólogatás.


De válaszolva a kérdésedre, nincs veled semmi baj, én is az értelmes beszélgetések híve vagyok. Lehet hogy nekik azért csak ennyiből áll ez az egész, mert nem tudnak mást mondani.

2021. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!