Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar a lány kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a lány kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden elmesélni a történetem. Minden apró tényezőt elmondok hátha jobban érthető és hamar találok a kérdésemre választ. 2018-ban megismerkedtem egy lánnyal ő akkor volt 15 éves én 16 voltam. Sajnos csak 1 évig voltunk együtt és én szakítottam vele mert a szülei nem engedték hogy legyen barátja. Az együtt létünk során akkoriban egy nyári szünetet külön voltunk nem volt találkozó csak irkáltunk. Kitartottunk egymás mellett. Azért is szakítottam vele mert nem akartam még egy olyan nyarat. Azóta eltelt két év ő próbálkozott nálam de mindig visszautasítottam mert nem akartam újra csalódni nem tudtam a szülei hogy viszonyulnak ha újból összejövünk. Sajnos decemberben a lány elkezdett beszélgetni egy másik fiúval. Az én decemberem úgy telt hogy kicsit összeszedtem magam és elhatároztam hogy a tudtára adom azt hogy szeretem és szinte ugyan annyira szerelmes vagyok belé mint mikor megismertem és kérek tőle egy esélyt. Január első napjaiban ezt megtudta. Azt mondta nem akar kapcsolatot mert nem áll rá készen. Feljött a szakítás is ahol tisztázódott pár téves dolog. Azt mondta hogy majd meglátjuk mit hoz a jövő és csak alakulgassunk beszéljünk találkozzunk. Én ezt elfogadtam. Telt az idő január óta. Azt mondja szeret és imád és nem akar elveszíteni. Ha úgy nézzük ugyan úgy beszél még mindig a fiúval. Megegyeztünk hogy most vissza jött a suli időszaka és találkozgatunk és azt mondta próbáljuk meg milyen és majd kiderül hogy milyen lesz. Találkoztunk már 6 vagy 7 alkalommal de még mindig ugyan azt mondja hogy nem akar kapcsolatot. De a szemembe azt mondja hogy szeret és szerelmes belém. A találkozókon van hogy kézen fogva sétálunk és puszit is adunk egymásnak. Konkrétan úgy viselkedünk mintha együtt lennénk. Amikor elkísérem a sulihoz akkor mindig mondja hogy ne fogjam a kezét mert nem akarja hogy róla beszéljenek az osztálytársai. Remélem nem szégyell. A másik fiúval nem találkoztak még sose és ez tuti mert több rokonával is jóba vagyok és ők is megerősítették ezt. Viszont bánt hogy képeket menteget le magának a másik fiúról akár intimeket is és ezt a tudtomra adja mondván hogy majd kitudja mire lesz az még jó. Érdekes. A másik fiúra azt mondta hogy nem tiltja le és ilyet ne kérjek tőle. Elhangzott olyan is hogy már hozzászokott hogy azzal a fiúval irkál de nem akar semmi komolyat mert hogy engem szeret. Azt mondta találkozgassunk és ha alakulunk és úgy vagyunk már akkor le fogja tiltani. Nem tudom mit higgyek. Gondolom a puszikat meg azt hogy találkozni akar velem nem díszből mondja. Kicsit sakk matt helyzetben érzem magam mert ha most letiltom mindenhonnan nem találkozom vele félek hogy semmi foganatja nem lenne és szabad pályát adok a másik fiúnak. Viszont azt sem tudom mit kezdjek mert nagyon féltékeny vagyok és szeretem nagyon. Lányok ha itt vagytok ti ilyen esetben miért mondanátok hogy nem akartok kapcsolatot? Nincs meg a bizalom? A másik csávót akarja inkább? Megbeszéltük a mai nap hogy csinálunk egy fake lány profilt és beszélgetünk a másik fiúval és ha visszaír neki akkor elvileg az exem letiltja és csak velem fog foglalkozni. Eléggé csajozó gép a másik gyerek. Ha valaki tud tanácsot adni azt megköszönöm.

2021. máj. 21. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Sokáig nem akartál tőle semmit, ez lehet megviselte őt, vagy elkönyvelt múltnak.

Majd megváltoztál és nyitottál fele, ami lehet furán érintette.

Főleg, ha közben elkezdett mással beszélni, amíg ti nem beszéltetek.

Szerintem szimplán nem tudja mit akar most.

Lehet Fél belemenni veled kapcsolatba, vagy maybe ink mással legyen.

Nehez most belelatni a fejebe igy.

Támogasd őt, próbáld randira vinni, kajcsizni vagy ilyesmi.

Legyen sok közös program, de érezze, hogy te több vagy azért egy barátnál.

Tegyél fel mindent egy lapra, és onnantól te tudod h megtettel mindent

A masik srac miatt ne aggodj

Probald a feltekenyseget feloldani picit

Ha meg valakinek egy fuckboy kellene

Ahhoz gratulálnék.

Abban az esrtben, már nem erdemene meg teged.

2021. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

1. Nekem se lenne sok kedvem a múltbeli sérelmekkel egy olyan kapcsolathoz, amit nem is biztos, hogy támogatnak.

2. Évekig nem is voltatok egymás részei.

3. Az, hogy szeret vagy szerelmes beléd nem jelenti automatikusan azt, hogy járna is veled. Nekem is volt ilyen srác, hogy szerelmes voltam belé, de ha letérdelt volna rózsával a kezébe és megkérdezte volna, hogy leszek-e a barátnője rávágtam volna az ajtót.

4. Bizonyítsd neki, hogy nem kell számára más. Évekig más srácok ápolgatták a lelkét, más flörtölt vele, máshogy flörtölt vele. Mivel tudsz többet nyújtani neki, hogy ezekre már ne legyen szüksége?

5. Mi van ha csak szex kapcsolatot akar csak nem meri kimondani?

6. Jó időtöltés vagy neki. Azt se zárom ki, hogy csak játszik veled.

7. Mit akarsz amúgy egy kislánytól? Nincs mit ragozni. Ha szeret és akar akkor veled van. Ha "ez bonyolult" vagy "nem biztos az érzéseiben 😢" akkor tényleg elmennél a végletekig egy olyan csajért, aki érzelmileg instabil? Tudod mi a bonyolult? A kvantumfizika. Ő csak játsza az agyát vagy még nem nőtt fel hozzád.

2021. máj. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!