Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem most az egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem most az egyszer tényleg szerelmes vagyok és nem olyan tini fellángolás ami eddig volt... Mennyi idő után derül ki, hogy fellángolás vagy tényleges szerelem? Mert ilyet mint most érzek a jelenlegi pasimért még soha nem éreztem senki iránt!

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 07:56
 1/7 A kérdező kommentje:
16 lassan 17/L
2021. jún. 7. 08:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben ezt minden új szerelemnél így lehet érezni.
2021. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 2-3 év. mindenesetre még ne varrasd magadra a nevét
2021. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fellángolások 4-5 napig tartottak maximum. Amikor 2 hét után is ugyanazt éreztem, mint az első nap, akkor már tudtam, hogy ez hosszútávú lesz. 7 hónapja tart.
2021. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rossz esetben 1 - 2 het mulva csillapodnak mar ezek a nagy erzelmek, jo esetben 1 - 2 honap mulva mar kb csak fele annyira van meg.


Aztan ez tart x ideig.


Aztan megunja az egyikotok a masikat aztan lesz ami lesz.


Az ilyen tini szerelmek 99%-ban igy vegzodnek.


En is ismertem egy csajt aki friendzone-olt engem, annyira nem bantam de persze picit kakiul esett, na mindegy, lenyeg hogy irkalta nekem hogy mennyire a szulei a peldakepek hogy tinedzser koruk ota egyutt vannak, meg hogy mennyire huseges meg lojalis meg o biztos csak olyannal jonne ossze aki az elete vegeig kitart vele. 16 eves volt a csaj. Megismert egy sracot.


Mondanom sem kell, az egesz tartott 1 - 2 evig (ami ilyen korban becsulendo), aztan minden facebookos fotot toroltek meg ilyenek.


A szerelem az egy mulando erzes. Barkivel jossz ossze, barmit gondolsz, el fog mulni ez a szerelem. Nem teljesen, de az ido haladtaval nagy reszben el fog mulni. Ezert nevetek amikor valaki azt mondja "eletem szerelme". Ilyen nincs.


A hosszu kapcsolatok, hazassagok azok mar nem szerelmi alapon mukodnek, hanem elkotelezodes es csaladi szeretet, meg ha van akkor egy kisebb nemi vonzalom a masik irant de epp annyi, hogy ki lehessen a ket felt elegiteni, hogy ne emiatt menjen tonkre a csaladi hangulat.

2021. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mert tini vagy.. ennyire egyszerű.
2021. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Eléggé negatívan látod a világot. Ennyi erőből minden érzelem múlandó, holott nagyon nem így van. Élek egy ideje (23 vagyok), nem sok, tény, de eddig amit levontam következtetést az az, hogy az érzelmek örökösek. A tesvtéreimet is örökké (jó testvéreim vannak), a majdani szerelmemet is örökké, ha valóban rálelek az igazira. Ez nem múlandó, viszont nem csak öröm-bódottá egyik kapcsolat sem. Pont a hullámvölgyek, nehézségek kovácsolják, erősítik meg a kapcsolatokat, vagy szűntetik meg. Amit megerősít, az maradandó kapcsolat és nem csak elhatározás kérdése.

Kérdező, ha úgy érzed hát határozd is el magadat. Hajrá. Max pofára esel, de nem gáz. Tanulsz belőle, másképp csinálod, fejlődsz. Kockáztatni kell, semmi sem biztos. Lesz másik, ha ez nem válik be, idővel meg majd megleled az igazit. Ne aggódj.

2021. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!