Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a korban mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a korban mennyire gyakori az hogy több éves kapcsolatot találjon az ember?

Figyelt kérdés

Én jó ha randira találok lányt nem hogy komoly kapcsolatra:(

Szomorú vagyok mert jó lenne ha évekig szeretnék egymást egy lánnyal. De nem tudok ilyen lányt taláni sajnos.


2021. aug. 6. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Melyik korban?
2021. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél értelmes és érett, akkor simán lehet.
2021. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Sztm ebben a korban (14-18) inkább az ember kitapasztalja, hogy neki mi a jó. Persze, vannak olyanok akik sokáig együtt vannak, és vannak olyanok akik egy hónap után szét is mennek..


17f

2021. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

24 éves srác vagyok és jelenleg szingli. Nem is látok rá nagy esélyt, hogy a közeljövőben találjak valakit. Nincs is nagy igényem már igazából, ha születésétől fogva lány az illető, az már fél siker. Nem is alkalmit keresek, hanem tényleg komolyabb kapcsolatot, nem szórakozok a lányokkal, hiszen nem más érzelme a legjobb játék.

Elvileg 22 éves korod előtt már meg kellene találnod az igazit. A legtöbb haverom is már házas, gyereke van. De gyakrabban látok olyan kisállatot, akiknek színesebb a szerelmi életük, mint az enyém.

2021. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
#4: Minek jössz a tini kategóriába felnőttként rinyálni??
2021. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Milyen korban? 14-18 évesen? Vagy a 21. században?


Középiskolai években az emberek fele szerintem nem tesz szert párkapcsolatra, a másik nagy fele meg csak egyéjszakás, esetleg pár hetes, hónapos futókapcsolatokra tesz szert. Csupán elenyésző százalékban (5% például) láttam olyan kapcsolatokat középsuli alatt, ahol legalább 1-2 évet együtt voltak a tinik, 2%-ban meg olyanokat, akik utána is együtt maradtak legalább egy ideig.

2021. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

"Több éves" kapcsolatot sehol nem találsz.

Kapcsolatot igen, ami jó esetben több évig tart. Erre viszont tini-korban kicsi az eset, bár nem lehetetlen.

2021. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!