Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magamat rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magamat rajta?

Figyelt kérdés
20/f vagyok és történt egy "szakítás" az életemben. Nagyon szerettem, nagyon fáj és nem tudom feldolgozni egyszerűen, hogy ez a valóság, de tudom ésszel persze, hogy ez majd el fog múlni egy idő után, de még nagyon erős érzéseket táplálok iránta, az a szint, hogy elképzeled h össze házasodsz vele és gyerekeitek lesznek és csak őt tudod elképzelni. Nappal ez enyhén van rám kihatással mert élem az életemet, persze akkor is sokszor elkap. A legnagyobb probléma az esték... már 1 hete nem tudok ez miatt normálisan aludni, mert állandóan ezen kattogok és marcangol belülről ez az egész, minden este... Legalább kisírnám magamat, de ez a fájdalom olyan, hogy nem tudok sírni, csak fáj és felemészt.. lepereg előttem az a sok szép emlék. Az eszem szerint elengedném, de még túlságosan szeretem. Azt tudni kell, hogy előtte mi úgymond "barátságban" voltunk persze a részéről..és mindig élt bennem a remény h össze jövünk ami aztán majdnem sikerült is, de aztán rájött, hogy nem akarja és így számomra elveszett a remény is és ez most hatalmasat üt... de viszont a barátságunk nagyon fontos neki és ő nyilván hamar túl tette magát ezen és képes csak barátként tekinteni. Ezért minden kontaktot megszakítottam vele, hogy majd ha tul tettem magam rajta akkor lehet programokat csinalni. Eljöhet ez idő alatt az, hogy már csak én is barátként tudok rá tekinteni, vagy muszáj lesz elfelejtenem őt örökre? És az estékkel mit tudok tenni, hogy normálisan tudjak aludni? A válaszokat előre is köszönöm

2021. aug. 30. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ez a barátság már a múlté. Ha később barátként újra felkeresed, azzal visszarántod magadat a gödörbe. Az idő talán segít, de ilyenkor jönnek jól a barátok, vagy akár egy szakember is.
2021. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, ugyanennyi idősen annyi különbséggel, hogy nálunk közel másfél év kapcsolat szakadt meg. Nálam egy hónapja tart ez, de már többnyire összetudom szedni magam és visszanyerni a régi önmagam, amiről nem is vettem észre a kapcsolat alatt, hogy kihalt belőlem. Ő volt az, aki azt az énem elnyomatta velem, ezért így tekintek a dolgokra, hogy nem volt az olyan jó, mint amilyennek a rózsaszín köd mutatta. Az idő segít, végig kell menni ezeken a fàzisokon, de majd jön egy másik lány, aki elfeledteti veled. Lehet évek múlva, de ki kell tartani.
2021. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!