Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, vagy nem? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, vagy nem? Nem tudom eldönteni és teljesen össze vagyok zavarodva...

Figyelt kérdés
Van vagyis nem tudom, hogy van-e egy barátom, aki sosem elérhető, írok neki, nem válaszol, meg ilyenek, viszont amikor találkozunk (egy együttesbe járunk) akkor látom a szemében azt a csillogást. Viszont amikor mondjuk írok neki és valami csoda folytán válaszol is, akkor is kb 2 perces a beszélgetés. És látni szoktam, hogy instán elérhető, ráírok, máris eltűnik. Messengeren pedig nem látom mikor elérhető, kivéve, ha irogatunk és amikor küldök egy üzenetet, akkor kiszínezetlen karika jelenik meg. Nemrég pedig le voltam nála tiltva egy olyan 3 órára és utána azzal magyarázta, hogy muszáj volt.

2021. nov. 2. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Lehet bátortalan, talán ő sem tudja, hogy mit akar, de az sem kizárt, hogy szórakozik. Ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy nem tetszel neki, mert különben foglalkozna veled.
2021. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Én itt azt is eltudom képzelni hogy másik lánnyal is jár vagy kavar. Miért tiltana le eleve? Már az is hatalmas parasztság, utána pedig elsöpri annyival, hogy "muszáj volt". Azon kívül se beszéltek semmit.


Lóf... csillogás van a szemében, csak beleképzeled.

2021. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alig beszél, le voltal tiltva, majd felold.

Eretlen, gyerekes és csak baratkent tekint rad.

2021. nov. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ringasd magad hiú reményekben vele kapcsolatban. Valami miatt nem akar többet, mint ami van. Nézz másik srác után.
2021. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem akar beszélni veled, nem ír vissza, nem nézi meg ha üzensz. Kár ebbe belemagyarázni akármit is. Ez a látom a szemében a csillogást ezt kb csak te látod bele, ha érdekelnéd visszaírna, és nem 2 percet beszélnétek.
2021. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!