Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek volt már olyan, hogy elutasítottatok egy srácot, és utána megbántátok?

Figyelt kérdés
Pl amikor elutasítottátok, akkor még nem keltette fel az érdeklődéseteket, és utána jöttetek rá, hogy az a srác nem is olyan rossz.

2021. dec. 7. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
nem, én nem játszadozok
2021. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Igen volt, tök csúnya volt meg minden , dagi meg kis töpszli, jól elküldtem a retkesbe, aztán kiderült, hogy valami vállalatvezető nagymenő....
2021. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, még nem volt ilyen.
2021. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Volt, igen. De mivel van bennem gerinc és belátás, nem kínálgattam neki magamat utána már, hiába változott a véleményem.
2021. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik baratnommel volt. Beszelt utana a sraccal, mai napig egyutt vannak. :)
2021. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Otodik kommentelo vagyok, meg annyit hozzatennek hogyha nagyon erdekel a srac nyugodtan elkezdhetsz fele kozeledni. Nem tudom mennyi ido telt el miota elutasitottad, arra vigyazz hogy azota lehet hogy lett valakije, es az igen kellemetlen.
2021. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen :(
2021. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
10 évvel idősebb volt de nem látszott rajta.
2021. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%
Igen, volt, a saját fiatalabb kori szorongásaimból, negatív önértékelésemből adódóan (nem vagyok elég szép mellé, távkapcsolat lenne, nem tudnám boldoggá tenni stb). Aztán eltelt 7 év, és összehozott az élet minket :) Jelenleg több mint 2 éve együtt vagyunk.
2021. dec. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha az ember eljut odáig , hogy nem anyuci, apuci, barátok meg a média mondja meg kit érdemes vagy nem érdemes választani ,ha nem kizárólag az számít te mit akarsz !!! Akkor fogsz személyiségileg és tudatilag is szintet lépni! Sok ember azt hiszi szabadon él, szabadon választ de még is mások irányítják!! Nőknél ez sokkal igazab.
2021. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!