Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van közöttünk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van közöttünk? Vagy egyáltalán lesz valaha valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már sokszor láttam,de mindig azt gondoltam hogy ő pont olyan akinél soha nem lenne esélyem ezért különösebben nem is foglalkoztam vele jobban. Aztán pár hete úgy alakult, hogy egy baráti társaságon belül találkoztunk,és a végén kettesben maradtunk,még egy órán keresztül beszélgettünk és hazakísért,elkérte az instámat. El sem hittem hogy komolyan ez történik.

Utána minden nap megvárt a sulim előtt,együtt töltöttünk minden délutánt,minden este írt is. Egyik nap felhívta az egyik legjobb haveromat, és arról kérdezgette hogy van e esélye nálam. Az egyik nap amikor elbúcsúztunk még meg is puszilta az arcomat^^

Viszont egyszercsak elkezdett ignorálni a semmiből,nem annyira keresett magától de ha én őt akkor normális volt és örült is neki. Mondtam a haveromnak hogy beszéljen vele,és aztmondta neki hogy ez bonyolult. Számonkértem hogy mégis mi van,és elmondta hogy egyszerűen mindenből elege lett és azt is megunta hogy mindenki azzal jön hogy ő így meg úgy van velem,meg felsorolt egy csomó mindent hogy mik történtek vele,de mondta hogy másnap beszélhetünk. Másnap vártam a suli előtt de nem jött szóval hazajöttem. Erre egyszercsak megjelent a házunk előtt(aznap volt a szülinapom) és felköszöntött. Akkor azthittem hogy minden rendben van,mondjuk továbbra sem keresett annyiszor mint az elején

Viszont a haverom elmondta,hogy a srác megvárta a sulijuk előtt, és letámadta hogy miért mond nekem ilyeneket a háta mögött, és hogy amúgyis csak szédíteni akar engem és megb*szni és otthagyni.

Másnap elhívtam beszélni kettesben, ki akartam osztani és megmondani hogy a részemről ennyi volt és hagyjon békén. De tök máshogy alakult a dolog mint ahogy elképzeltem,mivel elmondta hogy ő egyáltalán nem ezt mondta a haveromnak. Hanem azt,hogy ha le akar feküdni egy csajjal ő abba is beleszól(itt aztmondta hogy nem rám gondolt) és hogy ha fel akar szedni egy csajt abba is(erre viszont már nem(?)). Aztán a szemembe nézett és aztmondta hogy igenis szerinte k*rvára szép vagyok és tetszem neki, de nem, nem akar megb*szni,és hogy ha ő akar valamit azt megmondja. Nem mondtam semmit csak hazarohantam.

Másnap,azaz kedden összefutottunk az utcán,én egy haverommal voltam és ő is,és kettesben maradtunk,vele voltam amíg haza nem ment a busszal. A végén megöleltük egymást, és mondta hogy majd beszélünk. De azóta sem keresett,sőt rakott ki képet instára és megjelölt rajta egy másik lányt(akivel már korábban mesélte hogy egész nyáron beszéltek,de 200km-re lakik tőle így több nem volt soha) engem viszont nem pedig előtte mindig. Szóval ja most így nem beszéltünk azóta és nem tudok semmit.

Én egyszerűen nem tudok kiigazodni ezen a fiún, így még nem voltam senkivel,aki akart tőlem valamit azzal lett is valami,aki nem az elkezdett teljesen ignorálni szóval megértettem. De vele meg minden olyan bonyolult. Pedig állítólag tetszem neki,hiszen konkrétan kimondta a haveromnak és később nekem is, de azt is sokszor mondta hogy ő nem akar kapcsolatot(de akkor hozzátette hogy bár tetszik neki egy lány és mosolygott) meg olyat is mondott hogy csak akkor feküdne le velem ha már együtt lennénk/összeszoknánk,de azzal is viccelődött nagyon sokszor hogy szívesen megtenné. Van annyi tapasztalatom fiúk terén,hogy tudom hogy aki csak annyit akar az nem ilyen, hogy 2 hét után is csak megpuszilja az arcomat,megjelenik a házunk előtt a szülinapomon,ilyesmi. De egyszerűen NEM ÉRTEM hogy ő mit akar tőlem. Egyáltalán azt sem fogom fel hogy miért tetszem pont neki,mert ezt soha nem gondoltam volna.

És nem tudom hogy most mit csináljak? Majd írjak neki hogy boldog új évet és kezdeményezzek beszélgetést,ha addig ő nem teszi? Vagy egyszerűen csak ignoráljam és majd ő keres ha akar? Nem akarom hogy csakúgy eltávolodjunk de ha meg nem akar semmit az lenne a legjobb ha ez kiderülne. De amikor veszekedtünk mondtam neki ezt is,hogy ha így van akkor csak mondja ki,de nem mondott semmit

Szóval szerintetek?


2021. dec. 24. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem miért kell ennyire túl bonyolítani a dolgokat, hogy van ennyi idő erre? Fogd magad aztán találkozz vele vagy valami, ha akarsz tényleg valamit.

Nem kell szarakodni ennyit.

2021. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon ordenáré, primitív alak. Te ilyenekkel szóba állsz?

A te igényszinted, hogy úgy udvaroljanak neked, hogy “nem akarlak meg..ni”?!

Ennyire tartod magad, mint egy likas zokni?

2021. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is kicsit link alak lehet. Hogy lehet egy lánynak olyat mondani, hogy k*rva szep vagy. Ez eleg gaz. Nagyon szep/gyonyoru vagy.

Mellesleg lehet valami fuckboy, aki millio egy masik lannyal van igy, te neki egy vagy a sok kozul es ezert ilyen fura veled, mert nem te vagy az egyetlen a “celkeresztben”

2021. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy fuckboy,sőt pont olyannak gondoltam, de akkoris fura az egész mert aki csak annyit akar az tök más,és van tapasztalatom abban is. Ha egyértelműen úgy lenne akkor mondanám,hogy jólvan akkor legyen csak annyi és utána ne hülyítsen,nem vagyok már kislány és ezt neki is megmondtam hogy legalább kiderüljön de nem mondta ezt.

Egyik barátnőm szerint akivel jobban elbeszélgettem erről,nem kihasználni akar csak bizonytalan. És szerintem is másmilyen mint amit mond. Aki csak le akar fektetni az nem ilyen velem,meg nem csinál ilyen dolgokat amiket ő értem. De azt sem gondolom hogy közömbös lennék neki,mert már nem egyszer megmondta hogy semmiképp nem leszünk csak barátok. Szóval lehet hogy csak bizonytalan tényleg, de akkor meg mit lépjek,hogy haladjunk is valamerre?

Első: időm az van rá:D nem akarok elsietni semmit csak szimplán érdekel hogy mi van mert idegesít. Már találkoztunk nem egyszer és szerintem még fogunk is a szünet után,de azzal se jutunk semmire így

2021. dec. 25. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyu ha te biztos akarsz tőle valamit írj rá.Ha te se tudod még akkor adj neki ultimátumot magadba pl. ha 2 hétig/szilveszterig nem ír nem keres akkor lezarod a dolgot es elfelejted.
2021. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen akkor úgy döntöttem hogy szilveszterkor ráírok és ha jól alakul közöttünk meg talizunk is újra akkor ráhajtok jobban és kimutatom hogy tőlem lehetne valami. Ha meg nem lépünk egyről a kettőre továbbra sem akkor elengedem és békén hagyom

Köszi mindenkinek<3

2021. dec. 26. 13:07
 7/9 A kérdező kommentje:

Végülis megoldódott mert összejött egy másik lánnyal

Így már világos minden hogy miért távolodtunk el, és el tudom engedni,nem agyalok ezen tovább egy percig sem

2021. dec. 28. 09:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy így “tisztázódott”, nem lesznek érzéseid felé, amiket ő le**ar. Kicsit köcsög húzás volt a részéről hülyíteni téged, de örülj, hogy így alakult. Majd találsz valakit :)
2021. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen<33
2021. dec. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!