Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 hónap lángoló szerelem után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap lángoló szerelem után hirtelen ellökött magától? Mi játszódhat le benne?

Figyelt kérdés
Az említett férfi már régóta érdeklődtünk egymás iránt, 1.5 hónapja meg is volt az első randi. Jól éreztem magam vele, éreztem a tüzet, de részéről sokkal intenzívebb érzések jöttek, valósággal oda volt értem. Áradozott rólam a barátainak (egyikük elmesélete hogy kiskora óta még sosem látta ilyen szerelmesnek) családjának is beszélt rólam, folyamatosan látni akart, velem akart lenni, minden érdekelte amit mondtam és ki is fejezte, hogy mennyire egymásra találtunk és sosem akar elveszíteni, olyan mintha álmodna. Egy kis idő után bennem is kezdtek egyre erősebbé válni az érzések, mígnem egy napon furcsán távolságtartó lett, majd 3 napra rá azt mondta, hogy fél a kapcsolattól nem áll készen erre, ne haragudjak rá. Biztosított róla, hogy ez nem miattam van, hanem miatta, és sírva mondta, hogy sajnálja, de ne beszéljünk, neki ez most sok.

2021. dec. 26. 00:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
22/L
2021. dec. 26. 00:24
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

1. Lehet, hogy rájött valamire önmagával kapcsolatban, vagy valahogy csak mostanra realizálta az egész helyzetet, és hirtelen megijedt.

2. Te nem csináltál semmit az elmúlt hetekben, hogy kiábrándulhatott belőled? Persze ez csak egy kérdés, nem akarlak megvádolni semmivel sem, csupán felmerült ez is.

3. Valaki telebeszélte a fejét, hogy ő nem áll még készen stb.

Ezek csak az én tippeim, lehet ezeken kívül történt valami, de lehet valamelyik a háromból, hátha segítenek rájönni, hogy mi történhetett.

2021. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Éretlen, érzelmileg labilis.

Felejtsd el. Liba.

2021. dec. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz megmondani. Talán annyira gyorsan lett szerelmes, hogy ez a lángoló érzés ugyanolyan gyorsan el is tűnt, megtetszett neki más, több vasat tartott a tűzbe, de nem te lettél a nyertes, valami miatt megijedt, stb...
2021. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3, ugye feltűnt, hogy akiről szó van, az pasi? :)
2021. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha megnyugtat ez még 40 évesen is probléma. Fejletlen, egyik pillanatban ezt mondja, aztán azt. Nem tudsz vele mit kezdeni. Hagyni kell a francba.
2021. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden lejátszódott benne, még olyan is amire nem számított. Egy biztos, kegyetlenül labilis. Össze zavarodott és nem tudja mit kezdjen az érzé seivel. A tény az, hogy egy kapcsolathoz ketten kelletek, legyen az bármilyen lángogba borult szerelem, rózsaszín felhőkből épült fellegvár, egy átlagos hétköznapi, vagy a leg mérgezőbb ami lehet két ember közt, akkor is ketten kellenek hozzá.
2021. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól tette, jópár nő ellökött magától e miatt.
2021. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. A kérdező a nő

2. Konkrét okot nem írt

2021. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én arra tudok inkább tippelni a le írás alapján mivel hogy sírva mondta el ezt az egészet és hogy mondta hogy ez nem miattad van. Hogy vagy történt valami komoly dolog, vagy inkább telebeszélték a fejét. Mivel az ilyen viselkedés arra utal hogy valamitől vagy valamiért be párnázott és be stresszel. Én áztatott tudom tanácsolni hogy egy kis ideig ne keresd, hagyj neki időt és utána próbálj vele beszélni.
2021. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!