Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy tetszem-e neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet hosszú leszek, amiért előre bocsánat. A történet, onann kezdődik, hogy még nyáron megimserkedtem ezzel a fiúval. Elhívott hozzájuk házi buliba, de akkor nekem még más barátom volt. Aztán szeptemberben szakítottam az akkori barátommal, és két héttel a szakítás után az a fiú akiről a kérdés is szól elvileg szerelmett valott nekem, amit sajnos nem halgattam meg mivel snapchaten, küldte és én akkor is pont egy buliba voltam és nem nagyon figyeltem éppen a snapet, csak gyorsan megnyitottam mindent:(. Aztán utána én is elkezdtem jeleket küldedni neki, és így 2 héten keresztül mindennap beszéltünk, aztán hirtelen abba maradt. Már kezdtem feladni amikor, szilveszterkor írt nekem, 2 órán keresztül beszéltünk és eléggé arra utaló jeleket adott, hogy tetszem neki és, hogy akar valamit, és én is ugyanígy tettem. Aztán azóta megint semmi. Tudni kell a srácnak még sohasem volt barátnője, illetve semmi csók meg stb. Én nekem tényleg már 2,5 hónapja nagyon tetszik és nem tudom mi tévő legyek. Elmondjam neki, hogy mit érzek vagy hagyjam inkább? (nagyon félek, hogy nevetség tárgya lennék) Ha valaki valami tanácsot tudna adni akkor nagyon megköszönném.

2022. jan. 3. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Hagyjad, ha nem érdekled.
2022. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg Neki és sok szerencsét!
2022. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2 órán keresztül nem beszélgetek valakivel poénból. Egyértelműen bejöttök egymásnak, csak valószínűleg ő is hasonló helyzetben van mint te lehetsz, így nem kezdeményez, mivel már egyszer elutasítottad, így most rajtad lenne sor ha mégis.
2022. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar
2022. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem értem mért kell ezeket itt feltenni kérdést, kiégek komolyan😂
2022. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!