Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem egyre rosszabbul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem egyre rosszabbul magam?

Figyelt kérdés

Röviden az történt, hogy megismertem több mint fél éve egy lányt a sulimból, ősszel összejöttünk, kiderült hogy én komolyan gondoltam vele, viszont ő nem, elég bohém életét él (buli-buli hátán, pia, néha drog), emellett még is csalt "félig". Így szakítottunk is ev elején.

Egy hétig jól éreztem magam, viszont most megint úgy érzem hogy a szakadék szélén állok, nincs értelme egyszerűen élnem, hiábavaló a jövőben újra szerelmes legyek.



2022. jan. 24. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elvonni a figyelmedet róla! Keress valami hobbit, ami lefoglal! Ha lehet ne fordulj magadba mert az a legrosszabb! Beszélj olyan barátokkal akik igazán megértenek téged! Ha lehet a bánatodat ne piával, droggal stb. próbáld elfelejteni! NE tegyél önmagadba kárt! Próbálj meg célokat találni, ha nem hosszabb időre, akkor is jó! Én azt vallom, hogy célok nélkül nincs élet. Ha ezek nem segítenek akkor akármennyire is "gáznak" tartják, de segítséget kell kérni. Nem szégyen szerintem.


Én egy nagyon visszahuzódó lány vagyok. Pont egy 6 éves kapcsolat utáni szakításba vagyok benne. Átérzem a dolgokat. De kérlek ne add fel, majd jön egy másik. Csak türelemmel kell lenni.

2022. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzek én is, csak én egy fiú miatt, bár mi csak randiztunk és végül sosem jöttünk össze, inkább ilyen se veled se nélküled szerelem volt. És már több, mint fél év eltelt, de még mindig itt van a fejemben, sőt, úgy érzem, hogy érzelmileg nem is tudnék most nyitni más felé. Hogy mi lesz később? Nem tudom, majd az élet hozza.

Addig maximum tényleg te is csak annyit tudsz csinálni, hogy több időt töltesz a barátaiddal, hobbikat keresel, megpróbálod megvalósítani az álmaidat.

2022. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy szakítás ezzel (is) jár. Próbáld lefoglalni magad.
2022. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog a néhány héttől akár néhány (2-3) évig tartó lelki gyógyulgatás szerelmi csalódás után.. Ki kell bírni, ki is lehet. Én pasiként kb. 1,5-2 évig szenvedtem, nemrég múlt el a fájdalom úgy, hogy nem tér vissza, de nem szabad elfelejteni, hogy amíg ki nem gyógyulsz belőle, addig ez hullámzó, ne ijedj meg, ha úgy érzed, hogy túl vagy rajta, aztán jön egy helyzet, ami miatt újra feléled a fájdalom. Nyugi, el fog múlni, ez 100%.
2022. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!