Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek volt elsö párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek volt elsö párkapcsolata de vajon gondoltok még rá?

Figyelt kérdés
ugy értem csak én vagyok ezzel igy ,hogy titokban elmerengek elözö párkapcsoataimon, hogy azokkal az illetökkel is megéltünk szépet a legközelebb voltunk egymáshoz együtt aludtunk szerettük egymást. és mint egy varázsütésre szétválltak utjaink és ki erre ki arra ment, de vajon ök is gondolnak igy aa közössen eltöltött idönkre?

2022. febr. 2. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, szinte soha nem gondolok ra. o nem tudom hogy gondol-e ram, nem is erdekel. mar semmi kozunk egymashoz
2022. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolok rá, de csak hogy úristen de hülye voltam és elhittem azt a sok kamudumát.
2022. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha gondolok rá...mert jó volt vele a szex de ennyi, nem tudom ő mit csinál de egy idióta, szóval nem is érdekel.
2022. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos túl romantikus vagyok, de az első az mégiscsak az első. :) Negyven év távlatából is gondolok néha rá.
2022. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most megy a mediaklikk. M3-on egy sorozat “Első szerelem” címmel. Hernádi Judit és Kern András hozzák össze az első szerelmeseket évtizedekkel később. Nagyon aranyos sorozat.
2022. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek volt már első párkapcsolata? Mesélj már kiről maradtam le :D
2022. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néha eszembe jut.:)
2022. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem gondolok rá, full közömbös volt az egész dolog,szerintem szerelmes se voltam de azóta meg végképp nem érdekel az illető

Viszont van egy másik srác akivel csak alakult közöttünk de végül nem jöttünk össze, na rá azóta is folyamatosan gondolok

2022. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 6 kapcsolatom volt idáig. Néha előjönnek az emlékek, hogy kivel milyen volt, de nagyon ritkán hiszen pillanatnyilag is kapcsolatban élek.


Ez normális dolog, hogy vissza emlékszünk arra kivel milyen volt és miket éltünk át.

2022. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolok rá néha, de már egyáltalán nem úgy, hogy visszavágynék azokba az időkbe, vagy bármi ilyesmi, csak néha eszembe jut, hogy basszus, ez is megtörtént, milyen kis fiatalok voltunk, meg teljesen más világban éltünk akkor még... Ilyen kellemes nosztalgiát érzek, de már évek óta nem vagyok szerelmes az első páromba.
2022. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!