Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm hetente flegma lesz egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 11hónapja együtt vagyunk és úgy érzem hogy tényleg ő az igazi. de lassan 2hónapja azt csinálja hetente, hogy egyik napról a másikra flegma és bunkó lesz (Csak velem) azt hozzá tenném hogy én sohasem voltam vele se bunkó se flegma. Én arra gondolok hogy azt akarja elérni ezzel hogy én szakítsak vele. Szakítsak életem szerelmével vagy mitévő legyek? (Megbeszélni nem tudtam ezt vele soha mert akkor vagy mérges lett és flegmázott vagy ignorált a témával kapcsolatban) köszönöm a hasznos tippeket.

2022. febr. 3. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor amelyik pillanatban átvált köszönj el tőle.

Ha alkalmak után sem javul, végleg köszönj el tőle.

Egyébként nem tudom, hogy találkoztok, de én akkor leszek egyszerűen kedvetlen, szűkszavú, amikor sok ideje nem találkoztam a barátommal.

2022. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Ő az igazi...16 évesen...jahh
2022. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, ha szakítani akarna, már rég megtette volna. Szerintem még várj, hátha változnak a dolgok. Talán csak nehéz helyzetben van.
2022. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Amikor nem flegma, próbáld akkor kérdezni.
2022. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor nem flegma és erről kérdezem egyből átvált egy bunkó és flegma beszédstílusra:/ ezért is írtam hogy nem tudom megbeszélni se vele ezt.
2022. febr. 4. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Akkor baj van... hogy akarsz így megbeszélni vele bármit is?

Akkor meg kell neki mondani, hogy így vége lesz.

2022. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!