Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaha ez elfog múlni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha ez elfog múlni?

Figyelt kérdés

KB 12 éves korom óta szerelmes vagyok egy énekesbe és mindjárt 17 éves vagyok.

Azt mondták majd kinövöm, meg hogy majd elmúlik. Ezt el is hittem de már jó sok idő eltelt azóta de még mindig, azóta is szeretem nagyon.

Ez már örökre meg marad?


2022. febr. 3. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztál már vele élőben? Mennyit tudsz róla?

Lehet, hogy csak egy általad elképzelt személybe vagy szerelmes, akit annak az énekesnek a kinézetéhez tulajdonítottál. Kezdj el ismerkedni, akkor könnyebben elmúlik, főleg, ha közben beleszeretsz másba.

2022. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is van ilyen híres személy. Ez szerintem sose fog elmúlni, az összes nőben az ő vonásait keresem, persze voltak/van kapcsolatom, ilyenkor szinte feledésbe merül, de mégsincs nap, hogy ne foglalkoznék vele. Nekem egy példakép arra, hogy milyennek kell lenni egy nőnek, valamennyire ismerem a személyiségét, ő egyszerűen tökéletes. Remélem egyszer találkozhatok vele az életben, sokat köszönhetek neki.
2022. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az összes szerelmem elmúlt, nem ritka ha valaki egy híres emberbe szerelmes, de szerintem el múlik egy idő után.
2022. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, el fog múlni.
2022. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Az egyik lány barátom 2 hónap alatt szeretett ki az egyik bálványából, szóval simán lehet, hogy veled is így lesz.
2022. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, hanem rajongas...

Es ja el fog mulni, ha mast nem mire 30 leszel

2022. febr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1-es

Nem találkoztam még személyesen vele

De nagyon sok mindent tudok róla, de 5 év alatt ez nem csoda szerintem.

És volt olyan amikor messengeren tudtam vele beszélni egy kicsit.

2022. febr. 4. 09:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen énekesről van szó, ha válaszolt neked messengeren? Ez nagyon furcsa.
2022. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért tudni csak azt tudhatod róla amit ő kienged a nyilvánosságnak...egyébként igen el fog múlni, de kicsit nehezíti hogy emiatt nem vagy nyitott valakire aki nem egy lényegében idegen.
2022. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!