Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mint mindenkinek volt ugye a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint mindenkinek volt ugye a nagy első szerelme... Az én első szerelmemmel, 6 évig voltunk együtt...Nagyon nagy szerelemmel szerettem őt és ő is engem akkoriban. Azóta hét év telt el hogy nem vagyunk együtt de a mai napig vele almodom.miert!???????

Figyelt kérdés

Lehet hogy egy kicsit hosszú lesz de próbálom rövidre fogni! Nos 27 éves vagyok, Mint mindenkinek volt ugye a nagy első szerelme... Az én első szerelmemmel, 6 évig voltunk együtt...

Nagyon nagy szerelemmel szerettem őt és ő is engem. Az első találkozásunk is tökéletes volt tényleg olyan szerelem amit abban a korban megélhetsz és tökéletes számodra. Nagyon sok vita volt az utolsó éveinkben valahogy nem jöttünk ki egymással és egy tök butaság miatt kellett szét mennünk én nem szerettem volna őt elhagyni ő hagyott el engem pedig annyira szerettük egymást..... Az ok amiért elhagyott hogy egy barátommal voltam És tudni kell hogy nagyon féltékeny volt még kávézni is alig engedett el hogyha nincs velem.... aztán odáig fajult a dolog hogy a barátnőm elvette a telefonomat és írt neki nem túl szépet mert megfenyegetett az akkori párom hogy agyonver stb.…. És így megszakadt a kapcsolat utána soha többé nem láttam vagyis jópár évig nem láttam letiltott engem minden közösségi portálon egyszóval megszakadt köztünk minden kapcsolat.... A helyzet az hogy eltelt azóta hat év mióta nem vagyunk együtt és nincs olyan hónap hogy ne vele álmodnék nincs olyan dolog amiről ne jutna eszembe pl. egy illat egy mozdulat,Egyszóval mindig eszembe jut és nagyon sokszor gondolok rá és nagyon sokat álmodok vele pedig azóta lett egy párkapcsolatom akivel most tartok az ötödik évben mondhatni hogy jó a kapcsolatunk de valami mégis hiányzik ebből a kapcsolatból nem tudom hogy miért de nem tudom elfelejteni őt hat év után sem igazából jó ember volt az exem rosszat nem tudnék rá mondani tényleg határtalan nagy szerelemmel szeretjük a másikat de mégse megy volt az Utunk....... Szerintetek miért van ez hogy hat éve én minden nap ugyanúgy várom??? Egyszerűen valamiért mindig eszembe jut és mindig gondolok rá pedig nincsen közös ismerősünk nem állok vele kapcsolatban és mégis esetleg menjek el egy pszichológushoz velem lehet a baj??? Tudnátok nekem ebben segíteni hogy miért van az hogyha szétmentek és hat év után még mindig gondolsz rá és hat év után a mai napig vele álmodsz?? ( lány vagyok)



2022. febr. 6. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Semmi különös, egyszerűen imádsz szenvedni. Ne aggódj, a lakosság jelentős része így van ezzel. Ne szégyelld, élvezd a szenvedést!
2022. febr. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne bándd, hogy szétmentetek. Ha annyira féltékeny volt, hogy alig engedett el egyedül barátnővel, akkor ez csak rosszabb lett volna később, megfenyeget, hogy agyonver, de te nem tudsz róla rosszat mondani?

Komolyan, nagyon beteg vagy, hogy 6 év távlatából sem ismersz fel egy mérgező, elnyomó kapcsolatot.

2022. febr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Óriási benyomást tett rád, ennyi az egész.:)
2022. febr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkoznál egy életre szóló féltékenységgel ellátott emberrel élni? Ugye, nem?! Felejtsd el.
2022. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!