Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon tetszik egy fiú már egy ideje, néha úgy érzem, hogy én is neki, viszont sajnos nem mindig tudok eligazodni a jelein. A srác elég felénk ilyen témában, nem volt még barátnője, talán ez lehet az oka a dolognak.

Ha van közös óránk mindig próbálunk egymás mellé ülni, ebédkor legtöbbször velem szemben, esetleg mellém ül, egy csomószor hozzám ér "indokolatlanul". Ezekből én azt érzem, hogy neki is tetszem, csak nem tudom mit tegyek. Szívesen kezdeményeznék, csak nem szeretném, ha ő emiatt kellemetlenül érezné magát, hogy a lány hívta el őt valahova. Vagy esetleg várjam meg, amíg ő kezdeményez?

Ti mit gondoltok a dologról?

Egyébként mindketten 17 évesek vagyunk.

Köszönöm a válaszokat! 🙂



2022. febr. 11. 20:43
 1/6 NTBS ***** válasza:
95%
Szerintem cselekedj bátran. Megkérdezed és válasz lesz egyből. Nem kell túlgondolni a dolgokat. Sok fiú szeretné, ha a lány kezdeményezne. Amitől te tartasz attól szerintem ő is fél. Úgyhogy hajrá. Én szurkolok nektek.
2022. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Jaj, úgy unom magam, nem tudsz valami programot ajánlani?!"

"Hétvégén mit csinálsz? Tényleg? De jó! Nem tarthatnék veled?"

"Nincs kedved meghívni egy sütire szombaton a főutcán?"

"Hazakísérsz suli után? Szívesen beszélgetnék még veled!"

"Szoktál biciklizni, kirándulni, sétálni? Én szeretnék, de egyedül nincs kedvem!"

2022. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

❤️ NE KÉRDEZZ RÁ ! ATTÓL CSAK EL IJESZTED ! (Egy srác mondja !)

❤️ Mikor egymás mellett ültök a padon (és te eközben meg fekszel a padon). Akkor a kisujjaddal valamikor csak úgy érj hozzá az ő kisujjához, mintha bökdösnéd, játszanál vele, mintha összeakarnád akasztani azokat a kisujjakat.

❤️ . Aztán hát... ha elfogadja a közeledésed, akkor azok a kisujjak előbb utóbb összeakadnak ;)

❤️ Ez pedig egyértelmű lesz,hogy ki mit szeretne.

2022. febr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
❤️ Mert ugye a kisujj összeakasztás után,sztem má te is tudod hogy mi a következő lépcső 🤝
2022. febr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés fiú :D bezzeg én nem hogy nem tetszem csajoknak de ha próbálnék is kezdeményezni, hárítanak. Na de amúgy, próbáld felvezetni a dolgot finoman és látni fogod hogy hajlik-e rá.
2022. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg tetszel neki, de nem akar kezdeményezni. Úgyhogy te is közeledj felé és ha ő nem akar akkor kezdeményezz te.
2022. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!