Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki, vagy sem?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a történet, de mindenesetre úgy kezdődött, hogy az őszi szünetben kicsikét megváltoztam, elkezdett vonzani az alternatív stílusirányzat, az alter zenék, meg hát a saját nemem is. Az őszi szünet után visszamentem a suliba, és észre vettem egy alter közösséget a suliban. Igazából úgy vettem őket észre, hogy sokszor elkaptam néhányuk tekintetét. Olyan volt, mintha mindenhol ott lettek volna. És később rájöttem arra is, hogy erdeklem őket, hiszen folyton engem néznek. Egy kicsit vonzott is a dolog, mert sokan voltak, olyanok, mint én, és közéjük akartam tartozni. És hát idővel megtetszett közülük egy lány (én is lány vagyok). Bizonyara feltunt nekik hogy észrevettem azt, hogy folyton néznek, így abbahagyták. Kivéve az a lány, aki megtetszett. Kevésszer néztem rá, de amikor igen, akkor mindig elkaptam a pillantását. Pár hétig kimaradtunk a suliból, ugye a teli szünet miatt, amikor visszamentünk, akkor már egyikük sem nézett rám. Az egyik lány a társaságból követett engem instán, mindig nézte a sztorimat, de januártól már nem igazán. Meg mindig csak annak a lánynak a pillantását kaptam el, amelyik tetszik.

Még január első hetében, felvettem egy pólót a kedvenc zenekarom feliratával, ami neki is a kedvenc zenekara (meglepően a zenei ízlésünk is ugyanaz), másnap pedig ő is felvett egy olyan pólót.

Körülbelül egy héttel ezután, volt egy olyan nap, hogy egyszerre vettük fel a pólónkat. Akkor, az egyik közös óránkon, amikor meglátta hogy én is abba vagyok, akkor fél percen keresztül nézett mélyen a szemembe (én meg olyan zavarban voltam hogy azt se tudtam hova nézzek). Ezt követően már csak akkor nézett rám, amikor nekem nem volt esélyem látni őt (úgy értem, hogy mondjuk amikor a közös óránkon mögöttem ül, akkor -egy barátnőm megfigyelése alapján- folyton engem nézett.

Valamelyik nap pedig, ő és a társasága beültek szokás szerint az utolsó padokba, a lány aki tetszik pedig elkezdett az általunk imádott zenekarról beszélni, sőt még meg is mutatott egy videót egy régebbi koncertről a társaság többi tagjának (mindezt úgy, hogy előttük ültem kettő paddal).

Tegnap pedig egy idióta barátnőmmel liveoltunk instán, erre ő szívatásból behívta a liveba a lányt aki tetszik, ő becsatlakozott, abban a pillanatban belépett a liveba még egy fiú a társaságukból (és ugyanebben a pillanatban a legjobb fiú barátom küldte át messengeren hogy a tarsosag egyik tagja bekovette őt, meg a közös oldalunkat), aztán a barátnőm magyarázkodott hogy random embereket hivtunk be, erre a lány aki tetszik írta hogy egy suliba járunk (én közbe beléptem saját telóról, és onnan kérdeztem meg hogy hanyadikos, azt írta h 12, közbe csak nyolcadikos), aztán mindketten kiléptek, a barátnőm behívta még párszor a lányt aki tetszik, erre ő letiltotta a barátnőmet. Utana megnéztem hogy K látta az aznapi insta sztorimat, erre az EGÉSZ társoságuk látta, úgy hogy engem egyik se kovetett be.

Aztán a lány aki tetszik megírta a barátnőmnek, hogy azért blockolta mert minden másodpercben jött az értesítés hogy liveol, de aztán unblockolta.

A barátnőm végül bekovette a lányt aki tetszik, ő pedig vissza is követte.

A barátnőm tanácsára mansap én is bekovettem, mert gondoltuk ha őt bekovette akkor engem is be fog.

Ma délelőtt bekovettem, azóta minden sztorimat látta, és ő is rakott ki, de nem követett vissza. Ez az, amit nem értettünk, hiszen azt gondolnám, hogy szimpatikus vagyok neki (főleg hogy szinte ugyanaz a stílusunk, a zenei ízlésünk, meg az imádott zenekarunk is ugyanaz), talán még tetszem is neki, de mégsem követ vissza, a barátnőmet meg igen, akit amúgy már tiltott egyszer... Szerintetek miért nem kovethet vissza?



2022. febr. 19. 22:38
 1/8 anonim válasza:
76%
A story második felébe bele sem mennék, hogy ki követett ki, meg be, aztán ki meg be🤣. Enegem inkább az fogott meg, annak ellenére hogy nem vagyok lmbtq ellenes, az még is hogy van hogy egy öszi szünet alatt megváltozik benned hogy kikhez vonzódsz? Nem értem hogy az mitől volt neked ilyen speciális időszak. Mindenesetre jó rövid idő alatt lezajlott ez benned, maradjunk annyiban.
2022. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Vagy személyesen menj oda hozzá, vagy írj neki, de beszéljétek meg a dolgot, különben nem lesz haladás.
2022. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1/1 Nem arról van, szó, hogy rövid idő alatt zajlott le bennem, hanem már egy fél éve érlelődött ez az egész, de valahogy az őszi szünet környékén lettem biztos ebben a dologban, szval akkor mertem magamnak is bevallani..
2022. febr. 19. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a sztori nagy része csak belemagyarázás, de persze lehet, hogy csak én látom rosszul. Mindenesetre ha szimpatikus a társaság, kezdj el nyitni feléjük, és a lánnyal is beazèlhetnél.
2022. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is inkább lépned kéne. Ezekből a "jelekből" nem lehet ítélni.
2022. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Próbálj beszélgetni velük. A leírásod alapján a másik lány elég sok lehetőséget adott rá.
2022. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
83%
Nekem is volt gimiben egy elég hasonló esetem. Osztálytársam volt a lány, és sok barátnőm szerint én is tetszettem neki, csak akkoriban ez még nagyon tabunak számított, és soha nem lett semmi a dologból. Szerintem lépj valamit. Írj neki üzenetet, vagy próbálj beszélni vele.
2022. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!