Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha felállt? Fiatal lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha felállt? Fiatal lányok! Ha észrevennétek, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Ma mellettem ült egy nagyon szép, kedves és számomra ideális lány. Sokat rám rám mosolygott. Közel jött hozzám és gyakran hozzámért, megsimított a kezével, majd el kezdte fésülni magát, aztán belenézett a szemembe és megkérdezte, hogy nem cserélünk-e helyet, mert nagyon fázós (a radiátorhoz közelebb ültem) és este is mindig hozzábújik valamihez, mert nincs akihez bújhatna. Hát nem igazán tudtam parancsolni a szerszámnak és eléggé keményen merevedésem lett. Nem akartam bunkó lenni, ezért próbáltam elfordulni, meg eltakarni, de ezzel csak felhívtam a figyelmét és oda is nézett. Nem biztos, hogy észrevett, de lehet, mert elfordult közvetlen utána. Mind a ketten fiatalok és nagyjából egy idősek vagyunk.


Lányok! Ugye nem voltam nagyon bunkó? Mit gondolnátok ebben az esetben a fiúról? Szerintetek észrevette?



2022. márc. 7. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha ennek a lánynak a szemszögéből nézném: ez volt a célja annak a csajnak, amilyen kis szöveget lenyomott. Ha már tök idegen létére simogat, meg szemedbe nézeget... Jó véleménnyel lehet rólad.



És én pedig azt gondolnám rólad ebben az esetben, ha külső szemlélőként nézném ezt az incidenst: hogy a csaj ezt akarta elérni, és ha kapható vagy, akkor mindjárt szobára is mentek.


Mi abban a bunkóság,ha a tested természetesen reagál?

2022. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Ugye tudod hogy hülye voltál...fel kellet volna szedni.
2022. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%
Hát, ha valami komolytalan, egyéjszakás a cél...
2022. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#1.

Nem idegen, ismerem, csak eddig keveset beszélgettem vele, de tény, hogy nagyon szép és kedves. Amúgy nem simogatott, csak néha hozzámért.

2022. márc. 7. 16:28
 5/26 A kérdező kommentje:
Én tartós kapcsolatot keresek és ő is azt keres. Szóval nem csak azt akarhatta, ha valamit egyáltalán akart.
2022. márc. 7. 16:29
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

Akart valamit. Ez nagyon egyértelmű.


Honnan tudod h tartós kapcsolatot keres? Aki ilyen szabadosan közlekedik ;)

2022. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#6.

Megkérdeztem utána, hogy van-e barátja és mondta, hogy nincs, de örülne egy figyelmes párnak.

2022. márc. 7. 16:36
 8/26 A kérdező kommentje:
Legalábbis akkor kérdeztem meg, amikor volt egy kis időnk.
2022. márc. 7. 16:36
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A lány hány éves?
2022. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
16 és én is annyi.
2022. márc. 7. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!