Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy témában kérném ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy témában kérném ki a véleményeteket. Az egyik osztalytarsam eléggé tetszik, szoktunk szemezni, kihallgatja a beszélgetéseinket. De van egy baráti társasága abban van pár lány és teljesen úgy viselkedik szinte mindegyikkel mintha együtt lennének?

Figyelt kérdés

Tehát nem tudom hogy most akkor van esélyem nalla vagy csak hülyít engem. Ha csak szórakozik akkor nem szeretnék vele foglalkozni de ha nem akkor valahogy közelebb szeretnék kerülni hozzá.

Várom a tanacsaitokat, ötleteiteket!


2022. máj. 3. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem veled is pont úgy viselkedik, mint a többi lánnyal.
2022. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2022. máj. 4. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
A többi lánnyal úgy beszélget, mintha járnának. Veled szemezget, és hallgatózik. Szóval szerintem elég sok lánynak csapja a szelet egyszerre.
2022. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen erre már rajottem közben, mindegy is hagyom az egészet
2022. máj. 4. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a lányok csak a barátai. Viszont ennyiből nem derül ki, hogy tőled mit akar, de igen, van rá némi esély, hogy tetszel neki. Úgyhogy vagy vársz, hogy adjon egyértelműbb jeleket, vagy neked kell.
2022. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen elég jóba vannak együtt járnak bulizni,nyaralni ez a társaság. Lehet hogy várok még egy kicsit. Csak nem tudom ha én próbálkoznak akkor azt hogy is csináljam jól hogy ne legyen pofára esés.?
2022. máj. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!