Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kondi terembe szoktam heti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondi terembe szoktam heti szinten látni és szimpatikus lett,oda szeretnék menni hozzá de nincs ötletem mit mondjak neki ami nem kínos és biztos fog reagálni rá,szóval van jó ötlete vagy tapasztalata ebben bárkinek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne edzés közben menj oda hozzá, olyankor nem hiszem, hogy bárkit is szívesen lát az ember. Inkább ha már mentek haza, akkor odamehetsz hozzá, hogy láttad, hogy ide jár, és hogy meghívhatod-e egy kávéra stb.
2022. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Kik vagytok? FF, NN, FN, NF?
2022. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha ő elöbb megy ell mindig mit csináljak?várjam meg a megfelelő időt?
2022. máj. 16. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszer menj előbb és végezz akkor, amikor ő is.
2022. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még hogy konditerem 😃
2022. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Menőzz neki hogy te 4 kilót szarsz fekve, egyből szerelmes lesz
2022. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj de tudtam hogy valaki ide böfög valami idiotaságot,de az elöző írónak köszönöm hogy segitett
2022. máj. 16. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet a kokx miatt megy el előbb, bár a konditermesek közül az is nagy szó, ha el tudja kezdeni
2022. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4-nek igaza van!

"egyszer menj előbb és végezz akkor, amikor ő is"

Aznap ne vegyetek be talettát vagy esetleg, ha van rá mód azon a héten.


Lehet, ha ráejted a súlyt a lábára, akkor elindulhat egy beszélgetés egyébként.

2022. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd meg, ameddig elmegy öltözni, akkor gyorsan te is elmész, aztán megvárod az ajtóban és elhívod valahova, meg elkéred az elérhetőségét.

Esetleg ha nagyon nagy kondikirály vagy (szóval ha értesz is az edzéshez) akkor gyakorlat közben is odamehetsz valami olyannal, hogy "ha így tartod a súlyt ezt meg ezt az izomcsoportot sokkal jobban megmozgatja"

Legalábbis én (20N) ezt nem veszem zokon, sőt örülök a tanácsnak, ha tényleg jószándékú, nem okoskodás. De a kiszemelt lány nem tudom milyen, lehet nem tetszene neki, te tudod eldönteni a szituból.

Meg azt se bánom, ha valaki kondiban akar ismerkedni, ha ott van az ember az azt jelenti, hogy figyel az egészségére és dolgozni akar magán, ez már 1 nagy pozitívum.

2022. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!