Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akik a '80-as években voltak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a '80-as években voltak tinédzserek szexeltek a gimnáziumi évek alatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek akkor volt több szex a tizenévesek között vagy manapság,

2022. máj. 17. 09:42
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
15%
Azok erkölcsösebb idők voltak. Például köpenyt hordtunk és elsősorban a tanulás foglalkoztatott minket. Volt persze egy-két "olyan" de azok kibuktak villámgyorsan.
2022. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

#1


Mi koze a tanulasi kepessegeknek a szexhez? :D

2022. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Igen, 15 éves koromtól.

84-ben érettségiztem, de a gimiben már a többség nem volt szűz.

2022. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

84-88 között voltam gimis.

A suliban nem jött össze, de a sulin kívül, és a nyári szünetekben Balcsin volt bőven lehetőség. Tele volt a camping keletnémet lányokkal.

2022. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 mantis religiosa ***** válasza:
81%

Volt aki csinálta, volt aki nem, volt aki nem verte nagy dobra. Kb. 10% volt aki szüzen érettségizett.


Az egyik, akiről csak sejtettük, második év vége felé elkéredzkedett utolsó két óráról, mondván apasági per miatt kell mennie a bíróságra. Jót nevettünk mindannyian, míg meg nem mutatta az idézést. Az ofő teljesen kiakadt. A következő osztályfőnöki órára megvolt a téma.

2022. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 mantis religiosa ***** válasza:
7%
87-92 között végeztem a technikumot.
2022. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
31%

Ne feledjük, hogy ez az oldal arról híres, hogy a nagyot mondók tábora eléggé nagy...


Jövök én is egy ilyennel:


Én 81-ben érettségiztem és már elsőben egy lány sem volt szűz és voltak akiknek gyerekük is volt és néha órán is szexeltünk a tanárra is.


Váóóó :-)

2022. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
7: attól, hogy neked nem jött össze, mert már tiniként is lúzer voltál, felesleges itt ál-szarkazmussal játszani az agyad. Nem jött be.
2022. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Igen, sokan a gimi alatt veszítettük el a szüzességünket.

De ez nem azt jelenti, hogy végig volt párunk és végig szexeltük a gimit.

Nem volt jellemző a rendszeres szexuális élet, kivéve akiknek hosszú kapcsolata volt végig. De ők voltak kisebbségben az osztályban.

2022. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
17%
Sok-sok mesélő...:-)))))))))))))))))))))))
2022. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!