Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek van jelentős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek van jelentősége vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban aki szimpatikus csak háát... nem tudom eldönteni, hogy van-e barátja. Szerintetek annak van jelentősége, hogy mindketten szerelmes manga karaktereket állítottak be profilképnek instán?

Az a furcsa, hogy eddig nem nagyon láttam semmi különös jelet jelet arra, hogy együtt lennének de lehet csak én vagyok a vak...(amúgy osztálytársak azzal a fiúval asszem) szerintetek együtt vannak csak ilyen "érdekes" a kapcsolatuk vagy mi ennek az oka, hogy közös profilképük van?

Amúgy az a furcsa, hogy a lányt többször "rajtakaptam", hogy engem bámul, szóval ezt sem tudom hova tenni...



2022. máj. 25. 20:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Jelet vélet írtam kétszer😅
2022. máj. 25. 20:56
 2/9 A kérdező kommentje:
Véletlen*
2022. máj. 25. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy közös háttér jelenthet együttlétet.
2022. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok, akkor megkérdezheted, mondhatod neki, hogy tetszik a profilképük.
2022. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem ismerem de tervezem/terveztem, hogy bepróbálkozok nála csak ez tart vissza, hogy nem tudom, hogy ennek van-e jelentősége. (Egyébként nem értek a mangákhoz meg nem is szeretem őket de utánanéztem és ez valami szerelmes manga. Ez a profilképük: [link]

Lánynak a jobb oldali, a fiúnak a bal

)

2022. máj. 25. 21:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahj nem úgy küldte el a képet ahogy akartam😅
2022. máj. 25. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy romantikus anime, én ismerem. Szerintem jelenthet valamit a profilkép.
2022. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem együtt vannak
2022. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Együtt vannak, azóta beszéltem a lánnyal
2022. jún. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!