Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiúbarátomba?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a legjobb fiúbarátomba, viszont elkezdett komolyodni egy kapcsolata egy lánnyal és velem nem foglalkozik már. Nem beszélünk csak ha én keresem.

Jogosan esik rosszul?



2022. máj. 28. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
fiú-lány barátság NINCS
2022. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Más érzelmeit ne akard irányítani. Ha ő nem érez szerelmet irántad, nem tehet róla.


Természetes, hogy az embernek párkapcsolata lesz, a barátaival kevesebb időt tölt.

2022. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy rosszul esik, de ő nyilván csak barátként tekint rád. Valamint ha valóban a legjobb barátod, akkor már rég be kellett volna vallanod neki szerintem. De el kell fogadnod, hogy neki egy másik lány fontosabb.
2022. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
írj rááá.
2022. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván rosszul esik, de nem tudsz mit tenni. Próbáld támogatni, legyél jó barátja.
2022. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szenderke ***** válasza:
74%
Mindenki érzései jogosak bármit is érez. De tudatosítanod kell magadban, hogy nem lehetnek irracionális elvárásaid vele szemben.
2022. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tehetsz semmit. Ha úgy érzed, hogy ennek a barátságnak már mindegy, akkor inkább próbálj távolodni tőle.
2022. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!