Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régóta ismerjük egymást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta ismerjük egymást először barátok voltunk és nem úgy indult hogy nagy szerelem ,a napokban jöttünk össze. Ő nagyon nagyon szerelmes belém de én nem érzem azt a tüzet meg szenvedélyt. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Nem akarok már mással lenni csak vele, vele vagyok önmagam. A többi srác akivel eddig ismerkedtem , előttük mindig zavarba voltam , nem tudtam önmagam adni és szerintem ez volt a probléma. Akibe szerelmes voltam annak pedig én nem kellettem, most végre itt egy srác aki imád én félek hogy nem érzem azt amit ő.

2022. jún. 13. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem egy kezdeti fellángolás, ami aztán vagy elmúlik, vagy átalakul egy nagyon mély szeretetté. Lehetséges, hogy a korábbi barátság miatt neked már megvan felé ez a mély szeretet, ezért fellángolás nem lesz, csupán nagyon szeretni fogod. Persze az is előfordulhat, hogy idővel még szerelmes is leszel.:)
2022. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem nagyon :))
2022. jún. 13. 09:33
 3/8 A kérdező kommentje:
De remélem az hogy nem vagyok szerelmes, nem megy majd a szex rovására.
2022. jún. 13. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy megy. Sok ember akár érzelem nélkül is tud szexelni.
2022. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet
2022. jún. 13. 09:52
 6/8 anonim válasza:
Én párommal ugyan így éreztem az elején, mi is barátságból estünk szerelembe, de nem volt meg a fellángolás részemről. Az elején ez egy kissé ijesztő is volt akkor, de már akkor is tudtam hogy nem tudnék mást szeretni és mással elképzelni magam. Mostmár viszont minél többet vele vagyok és még jobban megismerem, egyre jobban érzem a szerelmet ami még az elején csekély volt. Lehet ez nálad is így van:)
2022. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj akkor meg nyugodtam huh ,én is ijesztőnek tartottam dehát akkor nem csak velem van ez:)
2022. jún. 14. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:

"A szerelem egy kezdeti fellángolás, ami aztán vagy elmúlik, vagy átalakul egy nagyon mély szeretetté. Lehetséges, hogy a korábbi barátság miatt neked már megvan felé ez a mély szeretet, ezért fellángolás nem lesz, csupán nagyon szeretni fogod. Persze az is előfordulhat, hogy idővel még szerelmes is leszel.:)"


Igaz.

2022. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!