Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak a lánynak elsőre?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak elsőre? (légyszi komoly válaszokat)

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam és nem túl gyakran szoktak látni a folyosón, de ha látom is akkor is a barátnőivel, nem akarok bezavarni a beszélgetésükbe így marad az online ismerkedés.

2022. jún. 13. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg, tudja-e, mi a különbség a poláris és az apoláris kovalens kötés között! Én ezt írtam egy lánynak, és már 2 éve együtt vagyunk.
2022. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy meg írd neki pl. hogy szia néha látlak a folyosón, szimpatikusnak tűnsz, nincs kedved beszélgetni?
2022. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos témákról beszélgessetek. Próbálj meg érdeklődni, pl hogy mi a kedvenc órája, akkor ez után lehet azzal menni, hogy beszélgettek arról az óráról, oda kapvsódó dolgokról. Picit megismerni az érdeklődési köreit. Szerintem ezeken a vonalakon el lehetne indulni.
2022. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mennyire ismeritek egymást? Beszélgettetek már?
2022. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne kliséset, ne olyat, h szimpi vagy dumáljunk, meg akarlak ismerni stb... Valószínűleg naponta kap ilyeneket.

Inkább rukkolj elő valami egyedivel, olyasmivel amit az 1 es mondott, csak lehet nem teljesen ezt. Még valami béna vicc vagy találós kérdés is jobb, vagy akármi.

2022. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha van közös órátok vagy valamilyen program ahol mindketten ott vagytok vagy lesztek kérdezz rá azzal kapcsolatosan. Olyat is kérdezhetsz amit igazából tudsz de az legalább még mindig jobb mint az hogy szia mizu.
2022. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!