Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves vagyok, és úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok, és úgy érzem megtaláltam életem értelmét. Ez csak átmeneti?

Figyelt kérdés

Magam sem tartom normálisnak, hogy 1 éves kapcsolatnál ezt gondolom. Imádom, és már fejben a jövőt tervezem vele. Úgy érzem annyira egymásra találtunk, hogy el sem tudnék mást képzelni.

Közben az agyam azt mondja, hogy úgyis elmúlik majd, túl fiatalok vagyunk.

Már mindketten beszéltünk többször a közös jövőnkről. Ennek örülök, de mégis tiltakozik az eszem.

Nagyon sokat vagyunk együtt, de külön élünk. Voltak már vitáink, de mindig megoldottuk kulturált emberek módjára, mindent meg tudtunk beszélni, és megoldani. Most azt látom, hogy nem tud minket semmi szétválasztani.


2022. júl. 15. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem lehetetlen. Beszéltek is róla, működik is, miért ne?


Ez nem ész, hanem a berögzött társadalmi előítéletek.

2022. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Volt már előtte kapcsolatod vagy ő az első?
2022. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem volt már kapcsolatom, nem is volt az jó.

Neki viszont én vagyok az első komolyabb.

2022. júl. 15. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ismerősöm közül két pár van, akik középsuli alatt jöttek össze és még most is együtt vannak a húszas éveik végén. Az egyik pár idén házasodik. A lány 28, a srác 30 éves. 12 évvel ezelőtt jöttek össze.


Szóval van rá esély, de nem gyakori.

2022. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen ismerőseim.
2022. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 voltam mikor összejöttem azzal a sráccal aki mostmár a férjem. Úgyhogy van rá esély.
2022. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!