Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudok ki igazodni magamon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikixx0 kérdése:

Hogyan tudok ki igazodni magamon?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, az elején tetszett de azóta azt hiszem mindenki aki tetszett visszajön az életembe. Mostanában elkezdtem beszélgetni egy fiúval kivel jól kijövünk és nagyon bírom, sőt szerintem szerelmes vagyok belé. De nem szeretnék szakítani a barátommal sem, legfőképpen azért mert nem szeretném megbántani, de azért is mert az osztálytársam a legjobb barátja. Mostanába csak arra a fiúra tudok gondolni akibe szerelmes lettem. Mit csináljak? Csak normális választ szeretnék, köszönöm aki segít.!

2022. júl. 25. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg nagyon bonyolult ám ez a helyzet :d. Vannak gondok rendesen...intelligencia sem ártana néha, szakíts inkább amúgy. Ennél normálisabban nem tudtam leírni.
2022. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő. Nem kell letámadni senkit, van akinek ez bonyolult es nem csak úgy jönnek mennek a csajok/pasik:l
2022. júl. 25. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen kínzod magad ha nem szakítasz. Elmúltak az érzések, előfordul. Erről nem tehetsz, és a haverjával nem kell foglalkozni ha emiatt megutál vagy valami. Megbántod, és? Inkább legyél őszinte mint hogy hülyítsd.
2022. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Vár jegy picit, mielőtt szakítasz. Lehet, hogy csak egy fellángolás. Várj egy hetet gondolkozz el rajta. Esteleg kérj szünetet a barátodtól. Ne beszélgess a barátoddal addig. Viszont ha akkor is azt érzed, szakíts vele. Ne hitegesd az sosem jó dolog.
2022. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Döntened kell: Vagy szakítasz és mész a másik sráchoz, vagy a másik sráccal megszakítod a kapcsolatot és csak a barátodra koncertrálsz.
2022. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!