Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik igaz szerelem? És,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LoneWolf:P kérdése:

Létezik igaz szerelem? És, ha létezik én miért nem találom? EMO kamasz fiú vagyok, de EMO lányt még nem igazán találtam.

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Azt hittem már kihaltatok 2010 környékén.

Könnyen lehet, hogy te vagy a fajtád utolsó tagja, így a fajfentartást máshogy kéne megoldanod.

Keresned kéne más szaporodásra alkalmas egyedeket.

Alkalmazkodnod kell a környezetedhez, úgy kell tenned, mint egy nem EMO-nak, hogy megkapj nem EMO lányokat.

23F

2022. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nah első ha nem érdekel persze hogy nem látod mennyi alter/emo/goth/metalhead van. Persze nem az utcán fog valszeg szembe jönni veled egy csapat emo, de elvétve előfordulnak.


Kérdező, én nem eszerint értelmeztem az igaz szerelmet. Mert abban nem számít hogy ki hogy öltözködik. De interneten könnyebben találhatsz hasonló lányt.

2022. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Talán te korlátozd le magadat és ne csak emo lányokat keress.
2022. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MDaniel98 ***** válasza:
56%
Az emosok nem tűntek el már?
2022. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy az igaz szerelmet egy emo lányban találod meg? Simán lehet, hogy életed szerelmének köze se lesz ehhez a stílushoz.
2022. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Paczalos István ***** válasza:
100%

Engem a villám 38 évesen csapott meg. És egy teljesen más nő az, aki ezt okozta, mint amit a zsáneremnek hittem.. Azóta több mint 10 éve boldog házasságban élünk.

Ne csak az EMO-s csajokat nézd, lehet, hogy egy vadóc bulizós, vagy könyvmoly otthonülő, esetleg egy sportolásnak élő lány jön veled szembe, és villámcsapásként éred meg, hogy ő az igazi, mint ahogy én.

2022. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van ,de engem nem nagyon szokott senki megérteni

:(

A másik szerintem az EMO lányok többnyire gyönyörűek

3. Igen még vannak EMO-k csak nagyon kevesen, túl kevesen.

+Nagyon magányos vagyok többek közt ezért is az a becenevem, hogy LoneWolf magyarul magányos farkas

Mert magányos is vagyok és vad is.

2022. szept. 7. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
#7 Ha így hirdeted magad, hogy te vagy LoneWolf, akkor ne csodálkozz, hogy senki sem akar téged. Az emo lányok is lányok, önbizalmas srácok kellenek nekik, nem pedig olyan, aki sajnáltatja magát. Na meg ne csak emokat keress, ha mielőbb barátnőt szeretnél, mert ezzel az emozással minimálisra csökkennek az esélyeid.
2022. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!